Renault’da Faiz Sıfırın Altında Otomobil Satış Kampanyası

Türkiye’de olmaz denen oldu. Şimdi Tüm Renault binek araç modellerinde 0’ın altında faiz imkanı sunuluyor. Sıfırın altında faiz kampanyası tüm binek modellerin Yeni Kangoo Multix modelinde de geçerli. Renault satın almak için 12 ay vadeli olarak 12.000 TL kredi kullananlar 11.500 TL kredi geri ödemesi yapıyorlar. Renault’un kampanya kapsamındaki binek araç modelleri arasında Symbol, Clio HB, Clio Grand Tour, Grand Scenic, Trafic Passenger, Megane HB, Megane Sport Tourer, Megane Coupe, Megane CC, Laguna Coupe, Latitude, Fluence, Laguna, Koleos bulunuyor.

Renault tasarım, kullanım, satış sonrası destek ve yaygın yetkili satıcı ağıyla Türkiye’de en çok tercih edilen araba markalarından biri olma özelliğini sürdürüyor. Renault’un tercih sebeplerinden sağladığı uygun ödeme koşulları ve cazip satış kampanyaları.

Renault’un cazip faiz kampanyasından yararlananlar kredilerini kolaylıkla ve uygun koşul ve vadelerle kullanarak hayallerindeki Renault modellerine hemen sahip oluyorlar. Renault’un sağladığı avantajlar satış sonrası sunduğu servis hizmetleri, orijinal yedek parça desteği, yol ve yardım destek hizmetleri, garanti, kasko ve lastik hizmetleriyle devam ediyor.

Renault’un internet web sitesinde tüm Renault modellerinin özellikleri, satış ve kredi koşullarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak mümkün.

Tags : , ,

0 thoughts on “Renault’da Faiz Sıfırın Altında Otomobil Satış Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası 0.39 Kredi Faiz Oranıyla İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası düşük ve ucuz faizli kredi kampanyalarına bir yenisini ekledi. Aylık 0.39 faiz oranından başlayan geri ödeme planlarıyla tüm...

Kapat