Ön Onaylı Konut Kredisi İş Bankası Ev Kredisi Kampanyası

Aradıkları evi henüz bulamamış ya da hangi konutu alacaklarına henüz karar verememiş olanlar için Ön Onaylı Ev Kredisi İş Bankası’nda. Ev almaya karar verenler, henüz hangi evi alacaklarına karar verememiş olsalar da İş Bankası’ndan Ön Onaylı Konut Kredisi kullanabiliyorlar.

Ev konusunda henüz karar verememiş olanlar İş Bankası’na kredi talebinde bulunmaları halinde, talepleri doğrultusunda gerekli değerlendirmeler yapılarak Ön Onaylı Kredi veriliyor. Kredi başvuru tarihinden itibaren 30 gün içinde aradıkları evi bulup kredi kullanmaya karar verenler ise faiz indiriminden yararlanıyorlar.

İş Bankası 120 ay vadeye kadar konut kredisi kullandırıyor. Konut kredisi faiz oranları % 1.02’den başlıyor. İş Bankası’ndan 120 ay vadeli 100 Bin Lira konut kredisi çekenler aylık 1.519 TL kredi taksidi ödemesi yapıyorlar. İş Bankası Maksimum Ev Paketi’nde ise aylık faiz oranları % 1.01’den başlıyor. Maksimum Ev Paketi ile konut kredisi kullananlar 100 Bİn TL kredi kullanmaları durumunda 120 ay vadede aylık 1.512 Lira kredi geri ödemesi yapıyorlar.

Türkiye İş Bankası web sitesini ziyaret edenler yönlendirici birkaç basit soruyu yanıtlayarak hangi kredinin kendleri için uygun olduğunu belirleyerek kredi başvurusu yapabiliyorlar. Tadilat kredisi kullanmak ya da konut kredisi devir işlemi gerçekleştirmek isteyenler de işlemlerini site üzerinden yapabiliyorlar.

Tags : , , , , ,

One thought on “Ön Onaylı Konut Kredisi İş Bankası Ev Kredisi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ertelemeli Eğitim Kredisi 60 Ay Vade ile Deniz’de 36 Bin Lira Limitli

Denizbank Eğitim Kredisi 4 ay ertelemeli olarak 36.000 TL'ye kadar kullanılabiliyor. Kredinin vadesi ise 60 aya kadar uzayabiliyor. Denizbank Eğitim...

Kapat