Nissan Juke 40 Bin 877 TL Fiyat Kampanyası ile Şehrin Haylazı

Spor bir otomobille bir SUV’un en çekici yönlerini buluşturan Yeni Nissan Juke 40.877 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Küçük kardeş Nissan Juke, tasarımı, performansını ve sınır tanımayan haylazlığı ile şimdi şehirde.

Şehrin Haylazı Yeni Nissan Juke’ta bulunan Nissan Dinamik Kontrol Sistemi ile sürüş sırasında SPORT, NORMAL, ECO sürüş modlarından biri tercih edilebiliyor. Klima ayarları LED ekran üzerinden yapılabilen Yeni Nissan Juke sportif kompakt Crossover yapısıyla geleneksel tasarım anlayışına meydan okuyor. Tasarımındaki enerjik çizgilerle dikkat çeken otomobil benzersiz iç tasarımı, sportif görünümü ve yüksek sürüş pozisyonuyla ön plana çıkıyor.

Nissan Juke konforlu ve sportif iç tasarımı ile sürücüye ve yolculara bir otomobiden beklediklerinden fazlasını sunuyor. Yerden yüksek givdesi ile benzersiz bir gövde tasarımına sahip olan Yeni Nissan Juke sıradışı far yapısı, tavandan çamurluklara doğru kıvrılarak inen stop lambaları, sportif jantları ve yuvarlatılmış ön camı ile benzersiz bir tasarım anlayışıyla dikkat çekiyor.

Nissan Juke tam anlamıyla bir Coupe ruhuna sahip ve sportif karakteri ile yandan bakıldığında spor otomobil görünümü veriyor. ABS, EBD ve Brake Assist, Elektronik Denge Programı, ABS, EBD, Brake Assist, sürücü, yolcu, yan ve perde havayastıkları gibi güvenlikle ilgili her türlü donanıma sahip olan Nissan Juke maksimum yolculuk güvenliği sağlıyor.

Tags : , , , , , , , ,

One thought on “Nissan Juke 40 Bin 877 TL Fiyat Kampanyası ile Şehrin Haylazı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi Yapı Kredi Bankası Kampanyası

'Günde 10 Liraya 10 Bin TL Kredi Verelim' sloganıyla yeni kredi kampanyasını duyuran Yapı Kredi Bankası cazip kredi olanakları sunmaya...

Kapat