Koza Şehir Esenyurt 30 Ay Vadeli 0 Faizli Konut Projesi

Esenyurt’ta yükselen Koza Şehir’de daire fiyatları 130 bin TL’den başlıyor. Akkoza projesi kapsamında yer alan Koza Şehir bünyesinde okul, alışveriş ve spor merkezleri, festival alanı yaşam ve sosyal alanları bulunduruyor. 879 konuttan oluşacak Koza Şehir’deki daire fiyatlarının Ağustos ayında açılacak Alışveriş Merkezi ve Tem Otoyolu ile yüzde 50’ye yakın artış sağlaması bekleniyor.

Koza Şehir projesi kapsamında birbirinden farklı 250 tip daire bulunuyor. TED Koleji’nin, tam teşekküllü bir hastanenin, Festival Park’ın Koza Çarşı’nın bulunacağı proje her bütçeden yatırımcıya hitap ediyor. Koza Şehir’de daire fiyatları 130 bin lira ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiyor.

Ödemelerde 30 ay vadeli sıfır faiz imkanı sunulan Koza Şehir projesi toplam 7 bin 500 konuttan oluşan Akkoza projesinin üçüncü fazı olarak yükseliyor. Ortalama metrekare satış fiyatı 2 bin 600 lira olduğu projede 1+1 daireler 58 metrekare, 2+1’ler 108 metrekare, 3+1’ler 155 metrekare, 4+1’ler 242 metrekare, penthouse daireler ise 483 metrekare büyüklüklerinde inşa ediliyor. Dairelerdeki brüt kat yüksekliği 2.90 metre yerine 3.20 metre olarak tasarlandı.

Kent yaşamınını karmaşasından uzak, ancak büyük şehirlerin sunduğu tüm olanaklara sahip cazip bir yatırım aracı olarak göze çarpıyor. 0.40 ve 0.74 faiz oranları ile banka kredisi imkanlarının da sunulduğu Koza Şehir’de peşin daire alımlarında indirim uygulaması yapılıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Koza Şehir Esenyurt 30 Ay Vadeli 0 Faizli Konut Projesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Akbank Oto Kredisi Kampanyası

Akbank 3 ay ertelemeli olarak taşıt kredisi kullanma şansı sunuyor. Akbank'tan bugün taşıt kredisi kullananlar hayallerindeki araçlara hemen sahip olurken...

Kapat