Kefilsiz Evraksız Banka Kredisi 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Denizbank’ta

Denizbank müşterilerini üzmeden, bekletmeden ve prosedürle uğraştırmadan kolay kredi kullandırmaya devam ediyor. Denizbank İhtiyaç Kredisi kefilsiz ve evraksız olarak kullanılabiliyor. 15.000 TL limite kadar kullanılabilen kredi 36 ay vadeli olarak geri ödenebiliyor.

Evrak ve formaliteyle uğraşmak istemeyenler Denizbank şubelerinden kredi başvurusu yapabilecekleri gibi TC Kimlik No ve cep telefonu bilgisiyle internet üzerinden de kredi başvurusu yapapbiliyorlar. Bireysel ihtiyaç kredilerinde tercih edilen Denizbank 36 ay taksitle 15 Bin Lira kredi kullandırıyor.

Web üzerinden kredi başvurusu yapmak için Denizbank’ın internet web sitesi adresini ziyaret etmek yeterli oluyor. Sitede yer alan ve TC Kimlik Numarası ve Cep Telefonu Numarası bilgilerinin istendiği kısa başvuru formunu doldurup internet üzerinden gönderenler kredi başvurularını gerçekleştiriyorlar. Kredi başvurusu sonucu ile ilgili cevap bilgisi dakikalar içinde cep telefonuna kısa mesaj olarak geliyor. Bundan sonra yapılması gereken kredi işlemlerinin tamamlanması için Denizbank şubelerini ziyaret etmek.

Denizbank webde kredi seçeneğinin yanısıra değişik başvuru kanallarıyla ihtiyaç kredisi başvurusu yapma olanağı sunuyor. Denizbank ihtiyaç kredisi yanında uygun vade ve faiz oranlarıyla taşıt kredisi ve motgage kredisi de kullandırıyor. Denizbank’ın sunduğu kredilere yapılan başvurular çok kısa süre içerisinde yanıtlanıyor.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

11 thoughts on “Kefilsiz Evraksız Banka Kredisi 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Denizbank’ta”

  1. süper bir bankacılık
    tek banka denizbank bundan sonra tek bankam ihtiyaç kredisi olarak 15.000 tl veriyor mükemmel

  2. VERİYODA HANİ NEREDE EVRAK İSTEMESİNDE BAKALIM VERİYOMU

  3. evraksız kısmı hikaye cepten başvurunca da şubeye çağırıyor, şubede evrak istiyor. hepsi kandırmacadan ibaret.

  4. ya arkadaşlar uydurma yorumlar yapmayın işiniz gücünüz karalama, 8500 lıra cektım kefılsız evraksız hemde ıkıtellı subesınden =) lutfen dusunmeden markaları karalamayın

  5. Yaw 3 KERE ayrı ayrı başvurdum 3 ünde de aynı hikaye. telefonuna gelen mesajda krediniz onaylanmıştır diyor. Herhangi bir şubemize gelerek kredinizi kullanabilirsiniz diyor. Herhangi bir şubeye gittiğinizde sizden yok maaş bordrosu yok imza sürkileri yok 6 aylık ssk dökümü yok bilmem bu, yok bilmem bu vs vs.

  6. kredi başvurusu sms ile yapılsa da kredi onayından sonra kredi kullanmaya gidildiğinde tüm şubeleri şube müdürlerinin insiyatifinde olduğundan; nüfus cüzdanı ve ikametgahın yanı sıra gelir belgesi, maaş yazısı, şirket imza sirküleri gibi onlarca evrak istiyorlar. konu kredi notunuzla daha doğrusu kim olduğunuzla ilgili değil reklam ile uygulama şekli bambaşka. ben kredi notu yüksek normalde gelir belgesi olan ama bunu beyan etmeyen 3 değişik kişi ile 4 değişik şubeden denedim. sırf bankanın yalanı ortaya çıksın diye iddialaştım. isteyen değişik kişilerle değişik şubelerden deneyebilir. saygılarımla.

  7. HEP ÖYLE DİYORLAR AMA EVRAKSIZ VERMİYORLAR BİR BAŞVURU YAPICAM ALIRSAM KREDİ KARTLARIMI KAPATMAYI DÜŞÜNÜYORUM BİRSÜRÜ KART ÖDEMEKTEN DAHA İYİ KREDİ ÖDEMEK BANA DAHA ÖNCEDE VERMEMİŞLERDİ Bİ ARKADAŞIMA ÇEKTİRDİM DAHA YENİ BİTTİ YADA YİNE ÇEKTİRİCEM BANA VERMEZLERSE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Nissan Juke 40 Bin 877 TL Fiyat Kampanyası ile Şehrin Haylazı

Spor bir otomobille bir SUV'un en çekici yönlerini buluşturan Yeni Nissan Juke 40.877 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Küçük...

Kapat