İş Bankası 0.39 Kredi Faiz Oranıyla İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası düşük ve ucuz faizli kredi kampanyalarına bir yenisini ekledi. Aylık 0.39 faiz oranından başlayan geri ödeme planlarıyla tüm çalışanlar, serbest meslek sahipleri ile emekliler kredi kullanabiliyor. İş Bankası “Haziran Ayı İhtiyaç Kredisi” ile aylık 111 TL sabit taksitle 60 aya kadar 5.000 TL kredi kullanabiliyor. Bunun yanısıra 12 ay vadeye kadar 0.39 aylık faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün.

‘Tatil yerine balkona çıkan adamı da serinletecek kredi’ olan İş Bankası İhtiyaç Kredisi ile 30.000 TL limite kadar ve 36 aya kadar vadelerle 0.98 aylık faiz oranıyla kredi alınabiliyor. 30.000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyenler 60 aya kadar olan vadeleri tercih ettiklerinde aylık % 0.99 faiz oranıyla nakit kredi kullanabiliyorlar.

İş Bankası Maksimum İhtiyaç Paketi sahibi olan İş Bankası müşterileri ise İhtiyaç Kredisi kampanyasından aylık %0,01 faiz ya da 50 TL masraf indirimi ile yararlanabiliyor.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi başvuruları İş Bankası Şubelerinin yanı sıra, Bankamatiklerden, SMS ile, İnternet Şubesi’nden, İş Bankası Telefon Şubesi’nden, İşCep, İşPad veya İşWap’tan yapılabiliyor.

Kampanya kapsamında 60 ay vade ile 30.000 TL kredi kullananlar ayda 699,79 TL kredi taksit geri ödemesi yapıyorlar. 12 ay vadeli 5.000 TL kredi çekenlerin aylık ödemeleri ise 429,45 TL. Bu örneklerin yanında müşterinin tercihine göre sayısız seçeneklerde, miktarlarda ve vade sürelerinde kredi kullanıp geri ödeme planı oluşturmak mümkün.

Tags : , , , , , , ,

3 thoughts on “İş Bankası 0.39 Kredi Faiz Oranıyla İhtiyaç Kredisi Kampanyası”

  1. ben kredi çekmek istiyorum ama hiç bi banka bana yardımcı olmuyor ihtiyacım var bana yardımcı olmanızı istiyorum

  2. kredi borçlarımı ödemek için kredi çekmek istiyorum. emekli maşşım var yardımcı olun bana

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ağaoğlu My Towerland 0 Faiz Kampanyası ile Daire Satışı

Ağaoğlu My Towerland 10.000 TL peşinatla ya da 0 faizle daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Ataşehir'in en güzel yerinde yükselen...

Kapat