ING Bank Kart Başvurusu Bonus Card Kredi Kartı Avantajları

ING Bank Bonus Card’ın avantajlı dünyasından yararlanmak isteyenler ING Bank şubelerine kart başvurusu yaparak Bonus Kart sahibi olabiliyorlar. ING Bank Bonus Card sahipleri yaptıkları alışverişlerden bonus kazanabiliyor ve kazandıkları bonusları alışverişlerinde para yerine kullanabiliyorlar.

Bonus Card anlaşmalı olduğu pekçok işyeri, alışveriş merkezi ve zincir mağazalarda cazip indirim kampanyaları ve taksit seçenekleri sunuyor. Genellikle peşin fiyatına uzun taksit imkanları sunan Bonus Kart bunun yanısıra taksitli alışveriş kampanyalarında Artı Taksit imkanları sağlıyor.

ING Bank Bonus Card için başvuruda bulunanlar ilk yıl için herhangi bir kart ücreti ya da üyelik aidatı ödemiyorlar. Bonus Card ile gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında alışveriş yapılabiliyor. Bonus Card sahipleri şubeler, internet şubesi ya da ATMlerden nakit çekimi yapabiliyorlar. ING Bank Taksitli Nakit Avans avantajıyla nakit avans çekilerek taksitli ödeme imkanından faydalanmak mümkün.

E-Ekstre almayı tercih eden Bonus Card sahiplerine 5 TL, otomatik ödeme talimatı verenlere ise 20 TL bonus kazanma fırsatı sunuluyor. ING Bank Bonus Card için ek kart çıkartanlar da 40 TL bonus kazanıyorlar. Belirli bir miktarda harcama sözü verenlere ise ‘Sözünüze Bonus’ kampanyası ile yüksek miktarda ekstra bonus kazanma imkanı tanınıyor.

Tags : , , , ,

2 thoughts on “ING Bank Kart Başvurusu Bonus Card Kredi Kartı Avantajları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası American Express Card Başvurusu İnternetten Yapılabiliyor

Dünyanın en prestijli kredi kartı olarak tanınan American Express Card sahibi olmak isteyenler için Garanti Bankası şubelerinin yanısıra internet üzerinden...

Kapat