HCBS Kredi Başvurusu HSBC Bank Kredi Kampanyalarına Başvuru

HSBC ihtiyaç kredisi başvurusu ve HSBC kredi kartı başvurusu internet üzerinden yapılabiliyor. Kredi kartı başvurusu ya da kredi başvurusu yapmak isteyenlerin HSBC Bank’ın internet sitesini ziyaret etmeleri yeterli. Online kredi başvurusu yapılabilen sitede ayrıca kredi ve kredi kartlarıyla ilgili geniş bilgi de yer alıyor.

HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı hesabı bulunanlar internet şubesi aracılığı ile kredi ve kredi kartı başvurusu yapabiliyorlar. HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı sistemini kullanmayanlar ve internet şubesi üyesi olmayanlar ise HSBC Bank internet web sitesinde bulunan kısa başvuru formu aracılığıyla kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunabiliyorlar. Web sitesi üzerinden yapılan kredi başvurularında maksimum alınabilecek kredi tutarı 30.000 TL.

18 ile yaş arasında olan ve HSBC şubelerinin bulunduğu şehirlerde ikamet edenler web sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorlar. Online kredi başvurusu sırasında TC Kimlik No ve kimlik bilgileri gerekli oluyor. 2.500 TL üzerinde kullanılmak istenilen kredilerde ferdi kaza sigortası uygulanıyor. Başvuruda kimlik bilgilerinin yanısıra iletişim bilgileri, iş ve meslek bilgileri ve kredi talep bilgilerinin doldurulması gerekiyor. HSBC Kredi Kartı başvurusu yapanlar ise online olarak istedikleri kredi kartını seçebiliyorlar.

HSBC Bank’a kredi başvurusunu internet üzerinden yapmak istemeyenler HSBC Bank şubelerinden başvuru gerçekleştirebiliyorlar.

Tags : , , , , , , , , ,

0 thoughts on “HCBS Kredi Başvurusu HSBC Bank Kredi Kampanyalarına Başvuru”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Kredi Başvurusu 85 TL Taksit Kampanyası ile İhtiyaç Kredisi

ING Bank Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusu internet üzerinden yapılabiliyor. Bunun için yapılması gerken ING Bank Türkiye web sitesini ziyaret ederek...

Kapat