Halkbank Esnaf Sanatkar Kredisi 250.000 TL % 5 Faiz Kampanyası

halkbank-kobilerTürkiye Halk Bankası esnaf ve sanatkarlara kredi desteğini sürdüyor. Halkbank’tan kredi kullanan esnaf v sanatkarlar yıllık % 5 faiz oranından yaralanıyorlar. Halk Bankası esnaf v sanatlar kredisinin üst limiti ise 250.000 TL. Halk Bankası’nın esnaf ve sanatkara özel destek kredisinde vadeler ise 5 yıla kadar uzuyor. Halk Bankası tarafından işletme ve yatırım amaçlı olarak sunulan esnaf ve sanatkar destek kredisi ile yatırım amaçlı olarak 250.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün. Esnaf ve sanatkarlara uygun kredilerin ödeme planları da kişiy özel. Kredinin geri ödeme planları kredi müşterisinin arzu ve taleplerine göre şekillendiriliyor.

Halk Bankası esnaf ve sanatkar kredi başvuruları kısa zaman içinde sonuçlandırılyor. Formalitesiz olarak işleyen kredi başvuru süreci hemen sonuçlandırılıyor. Esnaf ve sanatkarlara destek kredisi yıllık yüzde 5 faiz oranından başlayan oranlarla kullandırılıyor. 5 yıla kadar vade ile kulanılabilen kredi tutarı yatırım amaçlı alınan kredilerde 250.000 TL’ye kadar, işletme amaçlı alınan kredilerde ise 100.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Halk Bankası yeni kredi kampanyasıyla yıllar boyu yanında olduğu esnaf ve sanatkarlara geleneksel desteğini sürdürüyor. Ucuz faiz oranlı esnaf ve sanatkar kredisi kampanyası uzun vadeler ve uygun ödeme koşullarıyla cazip bir kredi olarak dikkat çekiyor.

Tags : , , , , , , , ,

5 thoughts on “Halkbank Esnaf Sanatkar Kredisi 250.000 TL % 5 Faiz Kampanyası”

 1. 20 milyar turk lirasina 6 aylik ne kadar faiz verilmektedir

  euroya yillik ne kadar faiz,?

 2. EV VE MALI OLANA,A KIREDİ VERİYOR HALKIN BANKASI YANİ KISACASI YİNE DEVLET BUSEFER ZENGİN ESNAFIN YANINDA TABİ MALINI İPOTEK EDİYOR DARGELİRLİ ESNAF YİNE AÇ .

 3. bir yıllık esnafım işimi büyütmek icin 20.000 tl ye ihtiyacım var kac yıl vade olur getirmem gereken evraklar neler

 4. Arkadaşlar hiç heveslenmeyin
  Kredi verecegiz diye ilan ettiler, gelin ama vermeyecegiz dediler
  Ben araştırdım baktım kendimce 50 bin alacagım diye düşünüyordum 52 bin öderim diyordum.
  ama nerde sordum soruşturdum 50 için baş vuranın eline 47 geçiyor geri ödeme 57.700 bunada eyvallah dedik :))
  İkisi memur ikisi esnaf olmak üzere 4 kefil istediler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Renault’da Faiz Sıfırın Altında Otomobil Satış Kampanyası

Türkiye'de olmaz denen oldu. Şimdi Tüm Renault binek araç modellerinde 0'ın altında faiz imkanı sunuluyor. Sıfırın altında faiz kampanyası tüm...

Kapat