Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi Yapı Kredi Bankası Kampanyası

‘Günde 10 Liraya 10 Bin TL Kredi Verelim’ sloganıyla yeni kredi kampanyasını duyuran Yapı Kredi Bankası cazip kredi olanakları sunmaya devam ediyor. Yapı Kredi’nin yeni ihtiyaç kredisi kampanyasıyla 36 ay vade ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullananlar günde 10 TL civarında ödeme ile kredilerini kullanabiliyorlar.

Yapı Kredi Bankası’ndan 36 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi kullananların aylık kredi taksitleri 325 TL oluyor. Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasının faiz oranları % 0.39’dan başlıyor. Kampanyada değişik ödeme seçenekleri, kredi miktarları ve vadeler ile kredi kullanmak mümkün. Örneğin 12 ay vadeli olarak 5.000 TL kredi kullananları aylık kredi taksit miktarı 429 TL oluyor.

Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasında ister ayda sadece %0.39’dan başlayan faiz oranlarıyla, ister faizsiz peşin komisyonlu, ister masrafsız olarak kredi kullanmak mümkün. ‘Paraya ihtiyacınız varsa başkasına gitmeyin, Yapı Kredi’ye gelin’ diyen Yapı Kredi Bankası uygun faiz oranları, uzun vadeler ve değişik seçeneklerdeki ödeme koşullarıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırarak onlara rahat bir nefes aldırıyor.

Yapı Kredi Bankası Bireeysel İhitiyaç Kredisi başvurusu online olarak günün her saatinde internet üzerinden yapılabiliyor. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapmak için Yapı Kredi Bankası’nın internet sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor.

Tags : , , , , , ,

One thought on “Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi Yapı Kredi Bankası Kampanyası”

  1. ben yurtdışında işçi olarak çalışıyorum yalnız sigortam bağkur üzerinden yatırıyorum bankanızın müşterisiyim kredi kullanmak istiyorum acaba nasıl bir yol izlemem gerekir ve istenen evraklar nelerdir kullanacağım limit 20000 tl dir ilginize teşekkür ederim şimdikten

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Mortgage Kredisi Borç Transferi Ev Kredisi Aktarımı

Herhangi bir bankadan konut kredisi kullanarak ev satın almış olanlar Akbank'ın Mortgage Transfer Kredisi ile borçlarını Akbank'a aktarabiliyorlar. Akbank'a aktarılan...

Kapat