Garanti Bankası Kobi Esnaf Kredisi POS’tan Kredi Dükkan Sizin Kredisi

Garanti Bankası bir yeniliğe imza atarak POS cihazı üzerinden kefilsiz ve teminatsız olarak kredi kullandırıyor. Garanti POS’tan Kredi kullanmak için Garanti KOBİ müşterisi olmak, en az 1 yıldır Garanti POS kullanıyor olmak ve geçmiş 1 yıllık ciro toplamının 10.000 TL’nin üzerinde olması yeterli. Şubeye gitmeye gerek olmadan kullanılabilen Garanti POS Kredisi ile teminata gerek kalmadan kredi alınabiliyor.

En az 2.000 TL, en fazla 9.000 TL kredi kullanılabilen Garanti POS Kredi ile acil finansman ihtiyacını hemen karşılamak mümkün. Garanti POS Kredi 12 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. En az vade süresi ise 3 ay.

Garanti Bankası ‘Dükkan Sizin’ kredi ürünü ile 36 ay vadeli olarak 50.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Ödeme planı kredi müşterisinin arzusu doğrultusunda müşteri temsilcisiyle beraber düzenlenebilen Garanti ‘Dükkan Sizin’ kredisi esnaf ve kobi müşterilerine yüksek tutarlı ve hemen cevap alınabilen kredi imkanı sunuyor. 50.000 TL kredi için 36 ay vadede ödenmesi gereken taksit tutarı 1.733 TL. Kobilerin Bankası Garanti kullandırdığı kredilerle kobilere ve esnafa destek olmayı sürdürüyor.

Şirket harcamaları için Bonus Business Card kullanan küçük ve orta ölçekli şirketlerin sahipleri ve yöneticileri ile çalışanları bonus kazanıyorlar ve kesintisiz müşteri hizmetlerinden yararlanıyorlar.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası Kobi Esnaf Kredisi POS’tan Kredi Dükkan Sizin Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Tatil Harcamalarında +3 Taksit ve 2 Ay Erteleme Axess ile

Axess anlaşmalı tur ve tatil şirketleri, turizm acentaları, tur operatörleri, tatil web siteleri ve otellerde yapılacak harcamalarda 2 ay erteleme...

Kapat