Garanti Bankası American Express Card Başvurusu İnternetten Yapılabiliyor

Dünyanın en prestijli kredi kartı olarak tanınan American Express Card sahibi olmak isteyenler için Garanti Bankası şubelerinin yanısıra internet üzerinden başvuru yapma şansı var. Dünyanın her yerinde ayrıcalıklı ve güvenli hissettiren Garanti Bankası American Express Card tüm otel ve restoran harcamalarında yüzde 20’ye varan oranlarda indirim fırsatları sunuyor. Concierge ve seyahat hizmetleriyle hayatı kolaylaştıran American Express kredi kartı, sigortaları ve acil durum hizmetleriyle de güvenlikli ve ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını açıyor.

American Express kredi kartı ile yapılan alışverişlerde özel taksit olanakları sağlanıyor. Kart harcamalarında kazanılan Membership Rewards puanları ile hediye kataloğunda bulunan teknolojiden, giyime, konaklamadan, akşam yemeğine kadar değişen çeşitli ürünlere sahip olunabiliyor. Yurtiçi ve yurtdışı tüm restoran harcamalarında % 5, tüm otel harcamalarında % 3 indirim sağlayan American Express Card ile Selects Türkiye Programı kapsamında olan restoranlarda % 10 indirim alınabiliyor. American Express Gold Card ile indirim oranı % 15’e, The Platinum Card ile % 20’ye çıkıyor. Otel, spa, araç / yat kiralama, mücevher ve diğer mağazalarda %10-%20 arasında değişen indirim uygulanıyor.

American Express kredi kartına başvurmak isteyenler başvurularını Garanti Bankası İnternet Şubesi’nden, Alo Garanti’den ya da Garanti Bankası şubelerinden gerçekleştirebiliyorlar. Garanti Bankası İnternet Web Sitesi’nde bulunan kolay formu doldurup göndererek de American Express başvurusu yapılabiliyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası American Express Card Başvurusu İnternetten Yapılabiliyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Kobi Esnaf Kredisi POS’tan Kredi Dükkan Sizin Kredisi

Garanti Bankası bir yeniliğe imza atarak POS cihazı üzerinden kefilsiz ve teminatsız olarak kredi kullandırıyor. Garanti POS'tan Kredi kullanmak için...

Kapat