Ertelemeli Eğitim Kredisi 60 Ay Vade ile Deniz’de 36 Bin Lira Limitli

Denizbank Eğitim Kredisi 4 ay ertelemeli olarak 36.000 TL’ye kadar kullanılabiliyor. Kredinin vadesi ise 60 aya kadar uzayabiliyor. Denizbank Eğitim Kredisi ile her türlü eğitim, öğretim ve öğrenim masrafları için kredi kullanma imkanı sunuluyor. Özel okul ücretleri, üniversite ücretleri, özel kurs ve dershane ödemeleri gibi eğitim ve öğretimle ilgili akla gelebilecek tüm ihtiyaçlar için kullanılan Denizbank Eğitim Kredisi geri ödemeleri 4 aya kadar ötelenebiliyor.

60 ay vadeli olarak çekilebilen kredinin ilk 12 ay geri ödeme taksitleri düşük miktarlarda belirlenebiliyor. 4 ay kredi ötelemesi ve ilk 12 ay düşük taksit imkanı ile kredi kullananların ödemelerini hafifletmeleri mümkün oluyor. Denizbank Eğitim Kredisi başvurusu için gerekli olan belgeler ise şunlar:

Nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi, ikametgah belgesi ya da son aya ait fatura ve öğrenim kurumundan alınacak öğrenci kabul belgesi.

Denizbank Eğitim Kredisi’nin yanısıra kefilsiz, evraksız 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasını sürdürüyor ve 36 ay vadeli kredi veriyor. Denizbank mortgage – konut kredisi ve otomobil – taşıt kredisi alanlarında da cazip ödeme koşullarıyla kredi kampanyalarını sürdürüyor. Denizbank kredileri formalitesiz ve kısa sürede alınabiliyor.

Tags : , , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Ertelemeli Eğitim Kredisi 60 Ay Vade ile Deniz’de 36 Bin Lira Limitli”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kefilsiz Evraksız Banka Kredisi 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Denizbank’ta

Denizbank müşterilerini üzmeden, bekletmeden ve prosedürle uğraştırmadan kolay kredi kullandırmaya devam ediyor. Denizbank İhtiyaç Kredisi kefilsiz ve evraksız olarak kullanılabiliyor....

Kapat