60 Ay Vadeli Düşük Faizli Emekli Kredisi Emekli Sandığı SSK Bağ-Kur Emeklisine Kredi

Türkiye İş Bankası Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında maaş alan Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emeklilerine Özel Kredi veriyor. Maaş alma durumuna göre 3 ayda 1 taksit ödemeli ya da ayda 1 taksit ödemeli olarak alınabilen Emekliye Özel Kredi için tüm emekliler başvuru yapabiliyor. Emekli maaş ödemelerini İş Bankası’na aktaran tüm emekliler cazip oranlara sahip emeklilere özel tüketici kredisinden yararlanabiliyorlar.

Formalitesiz ve hızlı bir şekilde kullanılan İş Bankası Emekli Kredisi 60 ay vade ile ya da 60 aya kadar istenilen herhangi bir vadede alınabiliyor. Emeklinin bu kredi için başvuru yapması için Emekli Tanıtım Kartı ile birlikte İş Bankası’na başvurması yeterli oluyor. Çok kısa sürede sonuçlandırılan kredi başvurusu ile cazip faiz oranları, vadeler ve uygun ödeme koşullarıyla ihtiyaç kredisi çekilebiliyor.

İş Bankası emeklilerin yanısıra tüm meslek gruplarına cazip koşullarla düzenlediği kredi kampanyalarıyla bireysel tüketici kredi kullandırıyor. İş Bankası Maximum Paket kapsamındaki krediler de cazip kredi imkanları sunuyor. İş Bankası’ndan bireysel tüketici kredilerinin yanısıra ev kredisi, tadilat kredisi, eğitim kredisi ve 0 km ve 2. el araçlar için uygun vade ve cazip ödeme koşullarıyla taşıt kredisi kullamnak mümkün. İş Bankası’nın yaz aylarına yönelik indirimli kredi kampanyası da devam ediyor. Hakettikleri tatile çıkmak isteyenler İş Bankası’nın caip kredi imkanlarından faydalanabiliyorlar.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

3 thoughts on “60 Ay Vadeli Düşük Faizli Emekli Kredisi Emekli Sandığı SSK Bağ-Kur Emeklisine Kredi”

  1. merhaba oncelikle internet sitenizden cok memnun oldugumu soylemek ve tesekkur etmek isterim. bagkur emeklisi babam 1200 lira falan aliyo 35 bin lira kredi cekse 48 ay vadeyle ne kadar odenir aylik nakit kredi cekebilirmi

  2. takipte kredileri olan bir emekliyim ve aynı zamanda serbest çalışmaktayım benim sorunum daha evvel maddi durumum müsait olmadığından ödeyemediğim kredilerin fazlalığı ve bir kaç bankaya olması, her birinin ödeme planına cevap vermem mümkün değil, acaba sizlerin bilgisi varmı bu şekilde takibe düşenlere maaş karşılığı kapatma kredisi veren varmı, mesele x bankanın uygun faizli kredisinden takipte olmam nedeniyle faydalanamıyorum, ama aynı zihniyetteki bankalar hiç borcumuz olmasa arayıp bulup kredi satmaya kalkıyorlar. bilgisi olan arkadaşlar yazarsanız çok memnun olurum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ön Onaylı Konut Kredisi İş Bankası Ev Kredisi Kampanyası

Aradıkları evi henüz bulamamış ya da hangi konutu alacaklarına henüz karar verememiş olanlar için Ön Onaylı Ev Kredisi İş Bankası'nda....

Kapat