CardFinans Kredi Başvurusu Finansbank Kredi Kartı Kampanyası

Finansbank’ın kredi kartı CardFinans ile zahmetsiz, hızlı ve formalitesiz kredi kullanmak mümkün. CardFinans Anında Kredi ürünü ile beklemeden ve düşük komisyonlu ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Finansbank kredi kartı ile yapılan kredi çekimlerinde kredi taksitleri ekstreye yansıtılıyor ve aylık olarak kolaylıkla takip edilebiliyor.

Kredi kartı limitleri içinde kullanılabilen krediden yararlanmak için tek yapılması gereken şey istenilen kredi tutarını belirlemek. İstenilen kredi tutarı anında müşterinin Finansbank’ta bulunan vadesiz hesabına aktarılarak kullanıma açılıyor. Düşük faiz oranlarıyla sunulan Finansbank Card Finans Kredisi ile uzun vadelerde, düşük taksit ödemeleriyle hemen kredi kullanmak mümkün oluyor.

CardFinans kredi başvurusu internet şubesi üzerinden, Finansbank şubelerinden, telefon bankacığı ve mobil bankacılık aracılığıyla ve Finansbank ATM’lerinden yapılabiliyor. CardFinans kredi kartı limiti dahilinde tek seferde 10.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. 250 TL ile 2.000 TL arasında kullanılan kredilerde 12 taksit ile geri ödeme yapmak mümkün. 250 TL ile 10.000 TL arasındaki tutarlarda 18 taksityapılabiliyor. 1.000 TL ile 10.000 TL arasındaki kredi miktarlarında 24 taksit imkanından faydalanarak Anında Kredi çekilebiliyor.

CardFinans ile ayrıca taksitli nakit avans kullanılabiliyor. CardFinans ile ATMlerden ve internet şubesinden 7 gün 24 saat sunulan taksitli nakit avans ile acil nakit ihtiyacını formalitesiz olarak karşılamak mümkün oluyor. CardFinans nakit avans taksitle geri ödenebiliyor ve 6 ile 12 ay arasındaki vadelerde kullanılabiliyor.

Tags : , , , , ,

3 thoughts on “CardFinans Kredi Başvurusu Finansbank Kredi Kartı Kampanyası”

  1. cardfınans almak ıstıyorum yardımcı olursanız memnun olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
HCBS Kredi Başvurusu HSBC Bank Kredi Kampanyalarına Başvuru

HSBC ihtiyaç kredisi başvurusu ve HSBC kredi kartı başvurusu internet üzerinden yapılabiliyor. Kredi kartı başvurusu ya da kredi başvurusu yapmak...

Kapat