Brandium Ataşehir Residence Tower AVM Prestijli Konut Projesi

Brandium Ataşehir içerdiği Brandium Residence, Brandium Tower ve Brandium AVM ile İstanbul’un yeni cazibe merkezinde modern bir ortamda yepyeni bir yaşam biçimi sunuyor.

Brandium Residence deniz manzaralı farklı daire tipleri, çevre düzenlemesi yapılmış ortak kullanım alanları ile tüm beklentileri karşılıyor.

Özel tasarımlı iç mekanlar ve havuzlu teras daireleri ile Brandium Residence konfor dolu bir ev yaşantısı sunuyor. Projenin yapımında mutfaktan banyoya kadar en kaliteli malzemeler kullanılıyor .

Büyüklükleri 40 m2 ve 112 m2 arasında değişen home office daire seçenekleri sunan Brandium Tower’da tüm residence hizmetlerinden yararlanmak mümkün. Mükemmel bir ev ve iş yaşantısını birarada sunan Brandium Tower prestijli konferans ve toplantı mekanları, muhteşem bir otel, hızlı internet ve uydu televizyon yayını, güvenlik otomasyonu enerji jeneratörü gibi hizmetlerle konforlu bir yaşam ortamı sağlıyor.

Brandium projesi içinde yer alan alışveriş merkezi olan Brandium AVM geniş bir alişveriş, kültür ve eğlence merkezi olma özelliği taşıyor. AVM içinde yer alan 250 mağaza ile tüm alanlardaki ihtiyaçları karşılayacak nitelikte.

Brandium Ataşehir’de fiyatlar 160.000 TL’den başlıyor, 720.000 TL’ye kadar yükseliyor. 1+0’dan 3+1’e kadar değişik büyüklüklerde daire seçeneklerine sahip olan projede 3+1 dairelerin büyüklükleri 275 metrekareye kadar çıkıyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Brandium Ataşehir Residence Tower AVM Prestijli Konut Projesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Avrupa Konutları Atakent 3 Projesi Konutun Markası

Avrupa Konutları Atakent 3 projesinde yer alan dairelerin fiyatları 227.500 TL'den başlıyor. % 25 peşinat ve 120 aya kadar vadeli...

Kapat