Axess Temassız Kart Şifresiz Alışveriş İmkanı Sunuyor

Axess Temassız Kart ile 35 TL ve altındaki tutarlarda şifresiz alışveriş yapılabiliyor. Şifre yazmadan, sadece bir dokunuşla kullanılabilen Axess Temassız kredi kartı ile 35 TL’nin altındaki alışverişlerde şifre yazma derdi sona eriyor.

Axess Temassız Kart ile düşük tutarlardaki alışverişlerde kredi kartı kullanmak istemeyenler için pratik bir çözüm sunuluyor. Bozuk para arama derdine son veren Axess Temassız Kart ile şifre yazmadan alışveriş yapılabiliyor. Zamandan büyük tasarruf sağlayacak olan Axess Temassız Kart ile para taşıma derdine de son veriliyor.

Mevcut Axess kredi kartlarını Axess Temassız kredi kartına dönüştürmek isteyenlerin Akbank’a başvurmaları halinde çok kısa sürede yeni kartları hazırlanarak kendilerine ulaştırılıyor. Akbank Axess Temassız Kart talebi Akbank Telefon Bankacılığı aracılığıyla da yapılabiliyor.

Akbank Axess Temassız Kart Axess kredi kartının tüm özelliklerini taşıyor. Normal bir Axess kredi kartından farkıl olmayan Axess Temassız Kart ile 35 TL üzerindeki alışverişler şifre yazılarak yapılıyor. Axess Temassız ile 35 TL altındaki alışverişlerde beklemeden, vakit harcamadan sadece kartı cihaza tutup göstererek kolayca ödeme yapma imkanı sağlanıyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Axess Temassız Kart Şifresiz Alışveriş İmkanı Sunuyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Kart Başvurusu Bonus Card Kredi Kartı Avantajları

ING Bank Bonus Card'ın avantajlı dünyasından yararlanmak isteyenler ING Bank şubelerine kart başvurusu yaparak Bonus Kart sahibi olabiliyorlar. ING Bank...

Kapat