Ağaoğlu My Towerland 0 Faiz Kampanyası ile Daire Satışı

Ağaoğlu My Towerland 10.000 TL peşinatla ya da 0 faizle daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Ataşehir’in en güzel yerinde yükselen Ağaoğlu My Towerland’dan Ağaoğlu kredisiyle daire sahibi olmak mümkün.

Ağaoğlu My Towerland’da ev sahibi olmak için banka kredisi kullananlar 10.000 TL’den başlayan değişik peşinat miktarları ve değişik senet miktar ve tarih seçenekleriyle geri ödeme planlarını oluşturabiliyorlar. Ağaoğlu kredisi ile daire satın almayı tercih edenler ise yine değişik peşinat ve senet seçenekleriyle kendilerine uygun bir ödeme planıyla ev sahibi olabiliyorlar.

My Towerland mimari açıdan tasarlanmadan önce 50.000 kişinin katılımıyla bir anket düzenlendi. Anketten çıkan sonuçlar ve talepler çerçevesinde güzel manzaraya sahip, nefes alan, rahat ve ferah bir ev ortamı sağlayan bir konsept geliştirildi. Her türlü sosyal, kültürel ve sportif olanağını sunan My Towerland aynı zamanda mimari açıdan kusursuz bir tasarım ve en ileri düzeyde teknolojik altyapı imkanları kullanılarak tasarlandı.

İstanbul’un gelişen finans merkezi olan Ataşehir’de inşa edilen Ağaoğlu My Towerland 21. yüzyılın mimarisini ve yaşam biçimini birarada sunuyor. İstanbul’un önemli otoban, çevre yolu TEM, E-5 karayoluna hızlı ve direkt ulaşım imkanına sahip olan proje İstanbul’un tüm güzelliğini ve denizin mavisini gözler önüne sunuyor.

Tags : , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Ağaoğlu My Towerland 0 Faiz Kampanyası ile Daire Satışı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İnnovia 4 Yüzde 4 Peşin Kampanyası Fiyatları ve Konumu

İnnovia 4 konut projesi kampanyası “Yüzde 4 peşin, gerisini siz belirleyin” sloganıyla başladı. Yeşil GYO’nun inşa ettiği projede daire fiyatları...

Kapat