3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Akbank Oto Kredisi Kampanyası

Akbank 3 ay ertelemeli olarak taşıt kredisi kullanma şansı sunuyor. Akbank’tan bugün taşıt kredisi kullananlar hayallerindeki araçlara hemen sahip olurken kredi ödemelerini 3 ay sonra yapmaya başlıyorlar.

Akbank’ın ertelemeli otomobil kredisi kullananlar aynı zamanda düşük faiz oranlarından yararlanıyorlar. Akbank Taşıt Kredisi tüm marka ve model araçlarda, ticari ya da binek tüm taşıtlar için kullanılabiliyor. Taşıt kredisi ile 0 km ya da 2. el araç satın almak mümkün oluyor.

Akbank’ın 3 ay ertelemeli taşıt kredisinde faiz oranları aylık % 0.89’dan başlıyor. Akbank’tan daha önce taşıt kredisi kullananlar da araçlarını yenilemek istediklerinde düşük faiz oranı ve dosya masrafında % 50 indirim imkanı ile otomobil kredisi kullanabiliyorlar.

Aylık % 0.89 faiz oranıyla 36 ay vadeye kadar taşıt kredisi kullanmak mümkün. 64 aya varan vadelerde kredi kullanmak isteyenler ise aylık % 0.91 faiz oranıyla araç kredisi alabiliyorlar. Akbank’tan daha önce kredi kullanmamış olanlar ve 2. el taşıt satın almak isteyenler aylık % 1.05 faiz oranı ve % 50 dosya masrafı ile Akbank Taşıt Kredisi kullanabiliyorlar. 36 ay vade ile 20.000 TL 2. el taşıt kredisi kullananlar aylık 694 TL taksit ödüyorlar. Aynı miktarda krediyi 24 ay vade ile kullanmak isteyenlerin aylık ödeyecekleri taksit tutarı ise 971 TL.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Akbank Oto Kredisi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Maximoon 567 Lira Taksitle 46.000 TL Fiyatlarla Daireler

Esenyurt'un yeni projesi Maximoon'da ayda 567 Lira taksitle konut sahibi olma fıratı sunuluyor. Yalçıntepe Group tarafından gerçekleştirilen Maximoon projesi 15...

Kapat