Yapı Kredi Bankası Ailem Sağolsun Mortgage Konut Kredisi

Gençken ev sahibi olma ihtimaliniz artık % 95. Ailem Sağolsun Mortgage ile ilk evinizin % 95’ini kredi ile alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nın yeni mortgage ürünü ile şimdi gençlerin de ev sahibi olması mümkün. Henüz yeni işe girmiş, olsa da, üniversitede okumakta ya da evlenmek üzere olsa da tüm gençler artık konut sahibi olabiliyor. Bir ev sahibi olma isteyen ama mevcut koşullarda bunun gerçekleşmesini çok düşük bir ihtimal olarak görenler için Yapı Kredi Ailem Sağolsun Mortgage yepyeni bir fırsat sunuyor.

Ev sahibi olmak isteyen 18 yaşın üzerindeki herkes, ailelerinin desteği ve mevcut birikimlerini kullanarak Yapı Kredi’den konut kredisi kullanabiliyor. Yapı Kredi Bankası Ailem Sağolsun Mortgage ile gençler kolaylıkla konut sahibi olabiliyor. Anne babanın aylık geliri ile Yapı Kredi Bankası’ndan konut kredisi kullanılabiliyor. Gençler ailelerinin sahip olduğu konut ve birikimlerinin teminatı ile daha az peşinat ve uzun vadelere yayılan ödeme imkanları ile konut kredisi alabiliyor.

Ev sahibi olmak için kredi kullanmak isteyen gençler satın alacakları konutun teminatı, anne veya babasının (ya da her ikisinin) varsa mevduat birikimlerinin ya da mevcut konutlarının teminatı ile satın alacakları konutun ekspertiz değerinin %95’ine kadar konut kredisi kullanabiliyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi Bankası Ailem Sağolsun Mortgage Konut Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Novus Residence % 5 Peşin 60 Ay 0 Faiz ile Ataköy’de Konutlar

Novus Residence Taşyapı İnşaat tarafından Ataköy 5. Kısım'da inşa edildi. Ataköy Projesi Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı'na ait Ataköy'deki son parsellerde...

Kapat