Varyap Grand Tower Zirvedeki Daireler Satışta Altın Hayat Altın Fırsat

20 ile 61 katlık 5 residence kule içerisinde 1500 konuttan oluşan Varyap Grand Tower’in en gözde daireleri satıa sunuldu. Varyap Grand Tower’in zirvesinde yer alan en gözde daireler zirvedeki sahiplerini bekliyor. ‘Altın Hayat Altın Fırsat’ sloganıyla tanıtılan Varyap Grand Tower’in üst katlarda yer alan daireleri özel olarak tasarlandı. Varyap Grand Tower’in en üst katı tamamıyla residence kullanıcılarına özel executive lounge olarak dizayn edildi.

Varyap Grand Tower’daki dairelerin büyük çoğunluğunda geniş kat bahçeleri bulunuyor. Kat bahçeleri 5 ile 24 metrekare arasında değişiyor. Varyap Grand Tower’ın 38 dairesinde ise teras bulunuyor. Teraslı dairelerin teras büyüklükleri 4 ile 65 metrekare arasında. İstanbul’u 360 derece tepeden izleyebilme ayrıcalığı sunan Varyap Grand Tower’ın ayrıcalıklı daireleri kaçırılmayacak satış fiyatlarıyla sahiplerini bekliyor.

Varyap Grand Tower projesi kapsamında konutların yanısıra bir kongre ve iş binası ile ofis merkezinden oluşan bir kulenin yanısıra 3 adet yatay ticari blok bulunuyor. Yalnız Türkiye’de değil uluslararası piyasalarda büyük ilgi toplayan Varyap Grand Tower’da stüdyo ile 5+1 arasında değişik büyüklük ve tasarımlarda rezidans daireler değişik konut seçenekleri sunuyor. Varyap Grand Tower İstanbul’un yeni finans merkezi Batı Ataşehir’de yükseliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Varyap Grand Tower Zirvedeki Daireler Satışta Altın Hayat Altın Fırsat”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Citroen C5 Kampanyası 59.700 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Modern çizgilerle tasarlanmış muhteşem bir dış görünüme sahip olan Citroen C5 farklılık yaratan öel bir tasarım sunuyor. Aerodinamik hatlar, güçlü...

Kapat