Varyap Grand Tower Daireler Yüzde 1 Peşinat, Banka ve Varyap Kredisi ile

5 rezidans kule içerisinde 1500 konut içeren Varyap Meridian projesi kaçırılmayacak satış fiyatları ve ödeme koşullarıyla yüksek prim imkanı sunuyor. 20 ile 61 kata sahip kulelerden oluşan Varyap Meridian 50 bin metrekarelik iş merkezi, 20 bin metrekarelik ofis binası, kongre ve iş merkezi ile toplam 6 kule ve 3 adet yatay ticari bloktan oluşuyor.

Varyap Meridian üçüncü etapta yer alan Varyap Grand Tower’ın daire satışları devam ediyor. Projeden yüzde 1 peşin ve yüzde 75 banka kredisiyle konut sahibi olmak mümkün. Bunun yanısıra kalan yüzde 24’lük kısım için aylık 0.44 faiz oranı ile özel Varyap Kredisi kullanılabiliyor. Varyap Grand Tower’ın zirvesinde yer alan en gözde daireler ise özel bir tanıtımla satışa sunulacak.

Varyap Meridian’ın anlaşmalı bankaları Akbank, Halkbank ve Vakıfbank’tan cazip koşullarla kredi kullanmak mümkün. Üst düzey bir proje olan Varyap Grand Tower’da, stüdyodan, 4+1’e kadar, her biri kendi içinde özel tasarımlı pek çok daire seçenekleri bulunuyor. 3 bin TL peşinat ödeyerek en düşük konut kredisi faiz oranlarıyla Varyap Grand Tower’de daire sahibi olma şansı devam ediyor. Stüdyo ile 4+1 arasındaki dairelere sahip Varyap Grand Tower’da fiyatlar 349 bin TL ile 2 milyon 102 bin TL arasında değişiyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Varyap Grand Tower Daireler Yüzde 1 Peşinat, Banka ve Varyap Kredisi ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Para Cepte 3 Ay Ödemesiz SMS ile Nakit Kredi Başvurusu

Finansbank nakit ihtiyacı olan ancak uzun başvuru prosedürleriyle uğraşacak vakti olmayanlara acil nakit çözümü sunuyor. Finansbak Para Cepte kredisi ile...

Kapat