TEB Ayda 100 TL’ye Kredi Düğün Tatil Mobilya Tüm İhtiyaçlar İçin

TEB ayda 100 TL taksitle ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Düğünden tatile, mutfaktan yeni eşyaya kadar tüm ihtiyaçlar için kullanılabilecek kredinin taksitleri düşük, ödemeleri kolay. TEB’den Yeni Hayat Kredisi alanlar yeni bir hayata adım atıyorlar.

Evlenmek üzere olanlar, yeni mobilya takımına ihtiyaç duyanlar, hakettikleri tatile çıkmak isteyenler ve diğer tüm ihtiyaçlar için TEB Yeni Hayat Kredisi düşük faiz oranları ve uygun taksit tutarlarıyla TEB’de kullanıcılarını bekliyor. 36 ay vadeli olarak kullanılabilen kredinin aylık faiz oranı % 0.85. Sabit faizli olarak kullanılan kredinin faiz oranları vade süresince değişmeyeceğinden piyasadaki olası faiz artışlarından etkilenmeden geri ödeme şansı sözkonusu. Uzun vadeli kredinin aylık taksitleri de düşük.

TEB Yeni Hayat Kredisi ile 3.000 TL ihtiyaç kredisi kullananlar aylık 100 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. 3 sene süren geri ödeme süresi ile ihtiyaçları zorlanmadan karşılamak mümkün. Kişiye özel çözümler sunan TEB tüm ihtiyaçlar için nakit tüketici kredisi imkanlarıyla müşterilerinin yanında olmayı sürdürüyor.

TEB’in avantajlı kredileri 24 saat içinde kullanılıyor. TEB’e kredi başvurusu yapmak ve kredi sonucunu öğrenmek zahmetsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

TEB Yeni Hayat Tüketici Kredisi için başvuruda istenen belgeler ise şunlar:

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin fotokopisi
İkametgah belgesi ya da son 3 aya ait fatura
Gelir Belgesi / Maaş Bordrosu
Serbest meslek ve işletme sahipleri için, son 3 yıla ait bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “TEB Ayda 100 TL’ye Kredi Düğün Tatil Mobilya Tüm İhtiyaçlar İçin”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Nissan Micra 15.000 TL İçin 15 Ay 0 Faiz Nissan’ın Şifresi

Nissan benzersiz, sıradışı tasarıma sahip Micra modeli için yeni bir kampanya başlattı. Nissan Micra sahibi olmak isteyenler 15.000 TL için...

Kapat