Sur Yapı Exen İstanbul Rezidans Konutları Çamlıca’da Home Office Daireler

İstanbul Çamlıca’da Anadolu Yakası’nın en gözde projelerinden biri olan Exen İstanbul bir rezidansta yaşamanın tüm ayrıcalıklarını sunuyor. Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 5 dakikalık uzaklıkta bulunan Sur Yapı Exen İstanbul, Altunizade-Çekmeköy aksı üzerinde oluşan üst düzey iş, yaşam, alışveriş ve finans merkezlerinin tam ortasında yer alıyor.

Yatay ve dikey bloklar şeklinde inşa edilen Sur Yapı Exen İstanbul’un dikey yaşam alanlarında, konuklar lobide karşılanıyor. Yüzde 75’i yeşil alanlardan oluşan Exen İstanbul’da yatay bloklar 11-15 kat olarak projelendirildi. Projedeki 160 metre yüksekliğindeki kule rezidansı ise 44 katlı olarak tasarlandı. Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip projenin üst katları tüm İstanbul’un silüetini görüyor.

Exen İstanbul projesinde gölet, havuzlar, fıskiyeler, çocuk parkları, bisiklet parkuru, mini futbol sahaları, fun golf sahası, açık fitness alanları, meyve bahçeleri gibi birçok sosyal alan bulunuyor. Exen İstanbul kentin ortasında doğayla iç içe bir yaşam sunmak için tasarlandı ve hayatlarının büyük bölümünü iş yerinde değil, evinde geçirmek isteyenler için sağladığı home office olanaklarıyla yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor. Vale, concierge, resepsiyon hizmetleri, kafe ve restoran, kuaför, kuru temizleme, lostra salonu, market hizmetlerinin bulunduğu dikey yaşam alanlarında yüzme havuzu, fitness alanı, sauna, buhar banyosu ve masaj odası da yer alıyor.

Tags : , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Sur Yapı Exen İstanbul Rezidans Konutları Çamlıca’da Home Office Daireler”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İşte Keyif İşte Konfor Ofisim İstanbul Maltepede Adalar Manzaralı

İş yaşamını keyfe dönüştürecek Ofisim İstanbul projesi Maltepe'de Adalar manzaralı olarak modern mimarisi ve cephe tasarımıyla yükseliyor. Konforlu, estetik, yüksek...

Kapat