Şekerbank Hadi Artık Evine Konut Kredisi Kampanyası

Şekerbank 30 yıl vadeli tek konut kredisini sunuyor. ‘Ömür boyu kirada mı oturacağım’ diyenlere 30 yıla varan vadelerde düşük faiz oranlarıyla konut kredisi kullanma imkanı sunan Şekerbank Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

‘Şekerbank Hadi Artık Evine’ kredi kampanyasıyla 30 yıla varan vade ile konut edinme veya refinansman amacıyla konut kredisi kullanılabiliyor. Kampanya ile başka bankalardaki konut kredilerini Şekerbank’a aktararak yeniden yapılandırmak mümkün oluyor.

450.000 TL’ye kadar kullandırılan konut kredisinin eşit taksitli ödemeli ve esnek ödemeli taksit seçenekleri bulunuyor. Alınacak konutun ekspertiz değerinin % 75’ine kadar kredi kullanılabiliyor. 18 – 65 yaş aralığındaki herkesin başvurabileceği kampanyada yüzde yüz tamamlanmış konutlar için kredi alınabiliyor. Kat irtifakı veya kat mülkiyeti özelliğine sahip, belediye sınırları içinde bulunan konutlar kredi kapsamında yer alıyor.

Kampanyanın kredi süresinin yanısıra kredi faiz oranları da makul seviyelerde. 360 ay vadeli konut kredisi ya da konut refinans kredisi % 0.94 faiz oranıyla kullanılabiliyor. Kredinin 120 ay vadede aylık faiz oranı % 0.93. 240 ay vadeli kredinin faiz oranı ise % 0.94.

Şekerbank’ın 360 ay vadeli konut kredisi ekpertiz incelemesinin ardından kullandırılıyor. Kredi kullanan kişiler DASK, konut sigortası ve hayat sigortası yaptırıyorlar. Kredi kullandırılan konut üzerinde 1. dereceden ipotek tesis ediliyor.

Şekerbank Hadi Artık Evine 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi başvuruları Şekerbank’ın internet sitesinden de yapılabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Şekerbank Hadi Artık Evine Konut Kredisi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bulut İnşaat Evviva Gümüş City Günde 10 TL’ye Ev Sahibi Yapıyor

Bulut İnşaat'ın Esenyurt'ta yükselen projesi Evviva Gümüş City cazip fiyatları ve uygun ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor. ‘Günde 10 Liraya Ev’...

Kapat