Peugeot Sıfır TL Sıfır Faiz Kampanyası – Ekim’e Kadar 12 Taksit

Bugünlerde Peugeot bayilerine gelenler sıfırlardan sıfır beğeniyorlar. Peugeot modelleri ekime kadar 0 TL, ekimden sonra 0 faizle satışa sunuldu. Bu koşullarla bir Peugeot almama ihtimali 0.

Peugeot yeni kredi kampanyasıyla 0 faizle Peugeot sahibi olma şansı sunuyor. Peugeot’un en yeni modelleri 12 ay sıfır faizle kredi kullandırılarak satışa sunuldu. İlk dört ay ise ödemesiz. Ekim ayına kadar taksit ödemesi yapılmayan Peugeot kampanyasında binek otomobillerde 25.000 TL’ye kadar 12 ay 0 faizli ve 4 ay ödemesiz kredi imkanı sunuluyor.

Kampanyanın yanısıra balon ödemeli ve 50 / 50 kredi seçenekleri de devam ediyor. Peugeot Finans’tan kredi kullananlar ücretsiz OGS sahibi oluyor.

25.000 TL’ye kadar 0 faizli kampanya kapsamında Peugeot modellerinden birini satın alanlar ilk ödemeleri Ekim ayında yapacaklar. 12 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunan Peugeot kampanyası tüm Peugeot bayilerinde sizleri bekliyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Peugeot Sıfır TL Sıfır Faiz Kampanyası – Ekim’e Kadar 12 Taksit”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank İnternetten Hediyeli Kredi Başvurusu Web Kredi

Akbank '40 gün 40 gece Hediyeli Kampanya' sloganıyla internet üzerinden ihityaç kredisi başvurusu kampanyası başlattı. WebKredi üzerinden ihtiyaç kredisine başvuranlar...

Kapat