Opel Kampanyaları Opel Insignia Opel Astra Opel Corsa 48 Ay Vadeli

Opel Garanti Bankası işbirliğiyle 4 ay ertelemeli taşıt kredisi kullandırıyor. Opel modellerinden birini satın almak isteyenler otomobilin ilk taksidini Ekim ayında ödemeye başlıyorlar. Opel için kredi kullanmak isteyenler araç bedelinin yüzde 100’üne kadar kredi alabiliyorlar.

48 ay vadeyle kredi kullananlar araç bedelinin % 60’ına kadar kredi çekebiliyorlar. Bu koşullarla Opel satın alanlar Ekim ayından itibaren 44 ay boyunca Opel Insignia için ayda 1.031 TL, yeni Opel Astra için ayda 768 TL, Opel Corsa için ayda 504 TL taksit ödeyecekler. Kredi kampanyası Garanti Bankası işbirliği ile gerçekleştiriliyor.

Opel Astra Classic lll ve Opel Astra Sedan modellerinde ise avantajlı fiyatlar var. Sözkonusu modellerde için geçerli olan yeni kampanyada Astra Classic’in tavsiye edilen perakende satış fiyatı 35.795 TL, Astra Sedan ise 37.210 TL’den satılıyor.

Opel Astra Classic lll modeli grafik bilgi ekranı, elektronik iklim kontrollü klima (ECC), sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları içeriyor. Opel Astra Sedan’da ise dijital bilgi ekranı, yol bilgisayarı, sürücü,yolcu ve yan hava
yastıkları bulunuyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Opel Kampanyaları Opel Insignia Opel Astra Opel Corsa 48 Ay Vadeli”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Fiat Kampanyaları Fiorino Doblo Classic Yeni Fiat Doblo Masrafsız Faizsiz Kredi

Fiat Türkiye değişik modellerindeki satış, taksit, indirim ve kredi kampanyalarını sürdürüyor. Fiat Finans'ın Koç Fiat Kredi desteğiyle yürüttüğü faizsiz, dosya...

Kapat