Novus Residence % 5 Peşin 60 Ay 0 Faiz ile Ataköy’de Konutlar

Novus Residence Taşyapı İnşaat tarafından Ataköy 5. Kısım’da inşa edildi. Ataköy Projesi Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı’na ait Ataköy’deki son parsellerde yer alan projede 1+1’den oluşan 60 metrekare ile 2-5 arası odalar ve 1 salondan oluşan 375 metrekarelik 200 adet lüks konut yer alıyor. Novus Residence konutlarında daireler 50 ile 370 metrekare arasında değişiyor.

200 konuttan oluşan projede daireler akıllı konut sistemi ile donatılıyor ve konutlara 24 saat sıcak su, temizlik, güvenlik vb. rezidans hizmetlerinin tüm konforu sunuluyor. Türkiye’nin en prestijli rezidans’lardan biri olan projenin mimarı, ünlü Japon mimar Tatsuya Yamomoto. Dairelerin herbiri için ortalama 2 araçlık kapalı özel otopark bulunuyor. Novus Residence 5 katlı iki blok, 10 katlı iki blok, 2 katlı dubleks blok ve 15 katlı rezidans bloklarının toplamından oluşuyor.

Atatürk Havaalanı’na 10, Ataköy Marina’ya ise 5 dakikalık uzaklıkta yer alan rezidans projesi yüzme havuzu, bar, kafeterya, fitness center, sauna ve mini alışveriş merkezi gibi bölümler içeriyor. Yüzme havuzu ve sosyal tesisler çatıda, 6’ncı katta yer alıyor. Proje kapsamında 9 bin metrekare ölçülerindeki yeşil alanlar da önemli bir yer kapsıyor. Dairelerden bazıları tanınmış tasarımcılar tarafından full dekore edildi. İstenirse ayrıca dairelere dekorasyon hizmeti veriliyor. Bayraktar Gayrimenkul dairelerin sorunsuz kiraya verilmesini garanti ediyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Novus Residence % 5 Peşin 60 Ay 0 Faiz ile Ataköy’de Konutlar”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Varyap Grand Tower Daireler Yüzde 1 Peşinat, Banka ve Varyap Kredisi ile

5 rezidans kule içerisinde 1500 konut içeren Varyap Meridian projesi kaçırılmayacak satış fiyatları ve ödeme koşullarıyla yüksek prim imkanı sunuyor....

Kapat