Nissan Micra 15.000 TL İçin 15 Ay 0 Faiz Nissan’ın Şifresi

Nissan benzersiz, sıradışı tasarıma sahip Micra modeli için yeni bir kampanya başlattı. Nissan Micra sahibi olmak isteyenler 15.000 TL için 15 ay boyunca yüzde 0 faiz olanağından yararlanabiliyorlar. Stil sahibi Micra sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline geldi. Yeni Nissan Micra benzersiz tasarımıyla şehir yaşantısında eşsiz bir kimliği yansıtıyor. Stil sahibi iç dizaynı ve benzersiz dış tasarımı ile Nissan Micra kendine özgü benzersiz tasarım anlayışını fonksiyonel kullanım özellikleri ile destekliyor.

Yeni Nissan Micra’nın otomatik klima kontrolü bir dokunuşla iç kabindeki havanın ısı derecesini sabit tutuyor. Yeni Nissan Micra dış tasarımında büyük farlar ve tavandaki aerodinamik dizaynı ile görenleri şaşırtıyor ve hayran bırakıyor. Eşsiz duruşu, performansı, kullanıcı dostu teknolojisi ve diğer tüm güçlü özellikleriyle Yeni Nissan Micra’nın 15 inç alüminyum alaşımlı jantları dinamik performansına ve görünümüne katkı sağlıyor.

28,708 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan yeni Nissan Micra ön ve yan perde hava yastıkları, hız limit sistemi, park alanı mesafesi, anahtar start – stop düğmesi gibi özelliklere sahip. 4,3 litrelik yakıt tüketimli, Bluetooth teknolojisi bulunan Nissan Micra için sunulan kampanya olanakları arasında ayrıca düz viteslerde bin 733 lira’ye varan takas desteği de var.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Nissan Micra 15.000 TL İçin 15 Ay 0 Faiz Nissan’ın Şifresi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Dap Burgu Kule 36 m² 103 m² Rezidans Daireler 5 Yıldızlı Otel Konseptinde

Dap Burgu Kule İstanbul Maltepe’de lüks bir konseptiyle yükseliyor. Adalar manzarasına sahip olan proje 5 yıldızlı otel konforunda tasarlandı. sahilinde...

Kapat