Masrafsız Ev Kredisi HSBC Dosya Masrafı Olmayan Mortgage Kredisi

HSBC Bank mortgage kredilerinde düşük faizli dosya masrafsız kredi kullandırmaya devam ediyor. HSBC Dosya Masrafsız Mortgage Kredisi ile 120 ay vadeli mortgage / konut kredisi kullanmak mümkün. HSBC’nin konut kredisi koşullarıyla ev sahibi olmak hayalden gerçeğe dönüşüyor.

HSBC 24 aya kadar olan vadelerde aylık % 0.79 faiz oranıyla ev kredi veriyor. 25 ay ile 36 ay arası vadelerde konut kredisinin aylık faiz oranı % 0.82. HSBC’nin düşük faizli konut kredisi ile 37 ay ile 48 ay arası vadelerde % 0.84 aylık faiz oranıyla kredi alınabiliyor.

HSBC Dosya Masrafsız Konut Kredisi’nin 49 ay ile 60 ay arası vadelerinde aylık faiz oranı % 0.86 olarak uygulanıyor. 61 ile 84 ay vadelerde faiz oranı % 0.89 olarak belirlenmiş. 85 ile 120 ay vadelerde ise aylık faiz oranı % 0.91.

HSBC Dosya Masrafsız Mortgage Kredisi Başvurusu için gerekli olan belgeler ise şunlar:

Kimlik belgesi (T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Sürücü Belgesi veya Pasaport)
Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası)
Serbest meslek / işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi
Başvuru formundaki ev adresine gönderlimiş son döneme ait elektrik, su, doğalgaz veya sabit telefon / cep telefonu faturası
Son aya ait SSK bildirgesi

Tags : , , ,

0 thoughts on “Masrafsız Ev Kredisi HSBC Dosya Masrafı Olmayan Mortgage Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Kredi Kartı CardFinans ile Anında Kredi Kampanyası

Finansbank'ın kredi kartı CardFinans sahipleri 12, 18 ya da 24 ay taksitle anında kredi kullanabiliyorlar. 12 taksit ile tek seferde...

Kapat