Kredi Kartı Borç Transferi 36 Ay Vade Düşük Faiz Oranı Citibank’ta

Citibank internetten yapılan kredi kartı başvurularıyla birlikte gerçekleştirilen kredi kartı borç transfer işlemleri için % 0.59 faiz oranı uyguluyor. Diğer bankalardaki kredi kartı biorçlarını Citi Axess kartına aktaranlar 36 ay vadeli olarak borçlarını yeniden yapılandırma imkanına kavuşuyorlar.

Kredi kartı borç transferi ile düşük faiz oranları ile kredi kartı borçlarını Citibank’a aktararak taksitlendirebiliyorlar. 36 ay taksit imkanı sunan Citibank internetten üzerinden yapılan kredi kartı başvurularıyla beraber gerçekleştirilen borç transferi işlemlerinde aylık % 0.59 faiz oranı sunuyor.

Eşit taksitlerle ödeme imkanı sağlayan kredi kartı borç transferi ile banka kredi kartı borçlarını uzun vadelerde yeniden düzenleyerek düşük taksitlerle zorlanmadan ödemek mümkün. Citibank’ın sunduğu kredi kartı borç transferi imkanı ile kredi kartı borçları 3 yıl vadeli olarak yeniden yapılandırılabiliyor.

İnternetten yapılan başvurulara özel tanınan bu imkanla Citibank kredi kartı limitinin % 75’ine kadar borç transferi işlemi gerçekleştirilebiliyor. Her ay kredi kartı ekstresine yansıtılacak ve kolaylıkla takip edilebilecek aylık taksit tutarları diğer kredi kartı harcamalarıyla beraber hesap kesim tarihinden itibaren son ödeme tarihine kadar ödenebiliyor. Borç transferi için Citibank Axess kredi kartının aylık asgari ödeme tutarı ise aylık anapara taksit tutarının % 20’si. Citibank’ın internetten kredi kartı başvurusu borç transferi kampanyasının yanısıra mevcut Citibank kredi kartı sahipleri de uygun faiz oranlarıyla diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını Citibank’a aktararak taksitlendirebiliyorlar.

Tags : , , , , , , , ,

6 thoughts on “Kredi Kartı Borç Transferi 36 Ay Vade Düşük Faiz Oranı Citibank’ta”

  1. kredi ve kredi kart borçlarımın hepsini bir yere toplanmasını ve tek elden taksitle ödemek istiyorum

  2. kredi kartları boçlarımın tek elden ödenmesini istiyorum

  3. kredi kartı ve tüketici kredilerimin tek bir yere toplanmasını ve tek elden ödenmesini istiyorum ilginiz için tşklr

  4. icraya düşmüş kredim ve kredi kartlarım var bankalar kredi verir mi acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Cep Telefonundan Para Gönderme Kredi Kartına Hesaba

Akbank cep telefonundan her an ve heryerde anında para gönderilebilecek bir uygulama geliştirdi. Akbank'ın yeni uygulaması “Para Gönder” ile istenilen...

Kapat