Konut Kredisi Transferi Ziraat Bankası Refinansman Kredisi

Ziraat Bankası başka bir bankadan kullanılmış olan konut kredilerini Ziraat’e transfer ederek Ziraat Bankası’nın sunduğu uygun faiz oranları ve faiz oranlarıyla yeniden yapılandırma imkanı sunuyor. Başka bankadan kullanılan konut kredisinin Ziraat Bankası’na aktarılması için kullanılan Refinansman Kredisi ile cazip faiz oranı ile konut kredisi borçlarını yeniden yapılandırmak mümkün. Ziraat Bankası’nın konut kredisi transferi refinasman kredisi 120 aya kadar vade seçenekleriyle kullanılabiliyor.

Konut Refinansman kredilerinde 61 ile 120 ay arasındaki vadelerde faiz oranı aylık % 0.95. 49 -60 ay arasındaki vadelerde bu oran % 0.94. 37 – 48 ay arası vadelerde konut refinansman kredi kullanmak isteyenler de % 0.94 faiz oranından yararlanıyor. 1 -24 ay arası ve 25 – 36 ay arası vadelerde kredi faiz oranı % 0.89 olarak karşımıza çıkıyor. Sözkonusu vadeler ve faiz oranları Konut Refinansman kredisinin yanısıra Natamam Konut kredisi, İnşaat Tamamlama kredisi, Bireysel İşyeri kredisi, Ortak İşyeri kredisi ve Ortak Konut kredisi için de geçerli.

120 ay vadeli kredi kullananlar aylık % 0.95 faiz oranıyla 100.000 TL çekmeleri durumunda aylık 1400 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. 60 ay vade ile % 0.94 faiz oranıyla kredi almak isteyenlerin aylık taksit tutarı ise 2188 TL.

Refinansman Kredisi kullanan kredi müşterilerine kredi vadesi boyunca hayat sigortası yaptırılıyor. Kredi kulllandırmak için teminat olarak gayrimenkul ipoteği ile birlikte kefil alınıyor.

Tags : , , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Konut Kredisi Transferi Ziraat Bankası Refinansman Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank 30.000 TL Kredi 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Düşük Faizle

Akbank 'Hayat kısa, haydi durma!' kredi kampanyasıyla 30.000 TL limitli ve 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi veriyor. Akbank'ın kredi müşterilerine...

Kapat