Kobiler Hobimiz Değil İşimiz Diyen Halk Bankası’ndan Kobilere Kredi

halk-bankasi-ureten-turkiyeÜreten Türkiye’nin bankası Halkbank ‘Kobiler hobimiz değil işimiz’ anlayışıyla kobilere düşük faiz oranlarıyla kredi vererek destek olmayı sürdürüyor. Bazıları hobiyle kobiyi birbirine karıştırırken Halk Bankası orta ve uzun vadeli kredilerde uygun maliyet ve vade avantajı sağlıyor. Kobilerin nakit ihtiyacını bilen Halkbank kobi işletmelerine uygun vadelerle ödeme planları hazırlıyor ve cazip faiz oranlarıyla kobilere her zaman destek oluyor. Çünkü kobiler Halkbank’ın hobisi değil, işi. Halkbank KOBİ’lerin nakit akışına uygun, esnek geri ödemeli yatırım ve işletme kredileri kullandırıyor.

1938’den beri kobilerin yanında olan Halk Bankası “Halkbank KOBİ Bankacılığı” ile kobilerin iş ortağı en büyük destekçisi olarak her türlü finansal ihtiyaçları için kobilere nakit imkanı sağlıyor. Kobilerle özdeşleşen Halk Bankası Anadolu’nun dört bir yanına yayılmış bulunan yüz binlerce kobiye birebir hizmet sunuyor. Her kobi müşterisine özel KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi desteğiyle kobiler tüm bankacılık işlemleri ve kredi türleri hakkında bilgi alabiliyor ve kendilerine özel çözüm önerilerini öğrenebiliyorlar. KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticileri KOBİ MİYler Halk Bankası şubelerinde kobi işletmecilerine hizmet sunuyor.

Halk Bankası’nda KOBİ tanımına giren firmaların kullanmış olduğu kredilerde BSMV muafiyeti imkanı sunuluyor. Kredi Garanti Fonu işbirliği ile kredi kullandırım aşamasında teminat bulmakta sıkıntı çeken KOBİ’lerin teminat sorunları ortadan kaldırılıyor. KOBİ’lerin tüm bankacılık işlerinde ihtiyaç duyduğu özel ürün ve hizmetlerle Halk Bankası her zaman kobilerin yanında olmayı sürdürüyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Kobiler Hobimiz Değil İşimiz Diyen Halk Bankası’ndan Kobilere Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Dap Burgu Kule Maltepe Anadolu Yakası Rezidans Daireler

Lüks otel konseptindeki Dap Burgu Kule projesi kullanıcısına ve özellikle yatırımcısına yeni bir işletme anlayışı sunuyor. İstanbul Maltepe’de Adalar manzarasına...

Kapat