İzmir Folkart Towers İkiz Kuleleri Residence ve Ofisler İçeriyor

Folkart Towers İkiz Kuleleri eşsiz tasarımı ve sunacağı yeni yaşam olanaklarıyla İzmir’de yükseliyor. Home office – residence olarak tasarlanan dairelerin yanısıra ofisler, ticaret merkezi ve yşam alanları içeren proje İzmir’de yepyeni bir yaşam anlayışının öncüsü olacak. Avrupa’nın en yüksek ikiz kulelerinden biri olarak yükselen Folkart Towers satışa sunuldu. İzmir Bayraklı’da inşa edilen proje rezidans, ofis ve ticaret birimlerinden oluşuyor.

Folkart Yapı tarafından hayata geçirilen Folkart Towers İzmir’de çoklu kullanım amaçlı yapı alanında bir eksikliği giderecek. 200 metre yüksekliğe sahip olacak, Avrupa’nın en yüksek 5. ikiz kulesi Folkart Towers modern teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak inşa ediliyor. Folkart Yapı daha önce Narlıdere ve Mavişehir projelerini tamamlamıi ve yurtdışından ödüller kazanmıştı.

Toplam yatırım tutarı 150 milyon dolara varan Folkart Towers residence, ofis ve ticaret merkezi projesi olarak 40 kata sahip iki blok kuleden oluşuyor.

Deniz ve şehir manzaralı olma özelliklerini birarada taşıyan Folkart Towers’ın inşaatı için modern teknolojinin tüm olanakları kullanıldı. Fitness merkezi, açık ve kapalı havuzları, basketbol sahası, koşu yürüyüş parkuru ve kapalı otopark gibi birçok birimi içeren FolkartTowers’ta rezidans alanları 85 ile 210 metrekare arasında değişiyor.İkiz Kuleler 8. kata kadar otopark, çarşı, spa alanları ve spor merkezi olarak tasarlandı. Kulelerin 8 ile 18. katları arasında ise konutlar bulunuyor. 19 ve 40. kat arasında ofislere yer verilen projede ofislerin büyüklüğü 65 metrekare ile 1150 metrekare arasında.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “İzmir Folkart Towers İkiz Kuleleri Residence ve Ofisler İçeriyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Doktorlar Kamu Çalışanları Bankacılar TSK mensupları Öğretmenler İçin Kredi

Citibank meslek gruplarına özel kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Citibank'ın doktorlara, kamu personeline, bankacılara, öğretmenlere ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına...

Kapat