İşte Keyif İşte Konfor Ofisim İstanbul Maltepede Adalar Manzaralı

İş yaşamını keyfe dönüştürecek Ofisim İstanbul projesi Maltepe’de Adalar manzaralı olarak modern mimarisi ve cephe tasarımıyla yükseliyor. Konforlu, estetik, yüksek standartlarda mimarisiyle sosyal donatıları ve teras bahçeleriyle iş hayatını keyifli hale getiren projede modern teknolojinin en ileri uygulamaları hayata geçiriliyor.

Ofisim İstanbul Kartal-Kadıköy metro hattı güzergahında İller Bankası ve Özyapı İnşaat ortaklığıyla inşa ediliyor. Herkesin kendisini ayrıcalıklı hissedeceği mekanların oluşturulduğu bir proje olan Ofisim İstanbul Metro istasyonuna 2 dakika, E-5 bağlantı yoluna 500 metre, Sahil yoluna 3 dakika, Sabiha Gökçen havalimanına 15 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine 3 dakika, günde 100 bin kişinin ziyaret edeceği Kartal Adliyesine 3 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Kentsel dönüşüm Projesi ile görünümü tümüyle değişecek olan Kartal sınırında bulunması projeye değer katıyor. Proje içeriğinde bulunan saunalar, konferans salonları, spor salonları, fitness salonları, restoran, hobi salonu, lostra, teras bahçeleri gibi sosyal kullanım alanları ‘İşte Keyif, İşte Konfor’ temel düşüncesini yansıtarak öncelikle insana önem veren bir anlayışı hayata geçiriyor. Ofisim İstanbul projesiyle iş yaşamına konfor ve kaliteli bir iş ortamı anlayışı geliyor. İş yaşamında sağlanan konfor ve keyif ortamıyla mutlu olacak çalışanlarla iş yaşamında en yüksek düzeyde verim alınması amaçlanıyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “İşte Keyif İşte Konfor Ofisim İstanbul Maltepede Adalar Manzaralı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Kredi Kartı Borç Transferi 12 Taksit 0 Faiz Axess’le

Diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarını Akbank'a transfer edenler 12 ay taksitle ve faizsiz olarak geri ödüyorlar. Akbank Axess'in 0...

Kapat