ING Turuncu Hesap Yüzde 9 Hoşgeldin Faizi ile Vade Derdi Yok

Alt limiti olmayan, vade derdi olmayan, masrafı olmayan ING Turuncu Hesap dünyada yaklaşık 25 milyon kişi tarafından kullanılıyor. Vade dertsiz, yüksek faizi ING Turuncu Hesap, tüm ezberleri bozuyor. ING Turuncu Hesap’ın hesap açtıranlara ilk armağanı % 9 hoş geldin faizi. Sınırsız esnekliği ile ING Turuncu Hesap açılır açılmaz para kazandırmaya başlıyor.

Gecelik yüksek faizi ile her gün kazandıran ING Turuncu Hesap’a her an erişilebiliyor ve istenilen zaman para çekilebilyor. Para çekildiği anda vade bozulma gibi bir sorun yaşanmıyor, o güne kadar işleyen faiz eksiksiz ödeniyor. Hesapta kalan miktar için gecelik faiz işlemeye devam ediyor. Çünkü ING Turuncu Hesap vadesiz ve alt ilmitsiz bir tasarruf hesabı.

% 9 hoş geldin faizi ilk 30 gün boyunca devam ediyor. İlk 30 günden sonra yine rekabetçi ING Turuncu Hesap faiz oranı işlemeye başlıyor. Vade derdi olmayan ING Turuncu Hesap’a istenilen zaman para yatırıp çekilebiliyor. Bol kazançlı faiz gecelik olarak işliyor, hesaba günlük olarak geçiyor.

Alt limiti olmayan ING Turuncu Hesap’ta yatırılan miktar az ya da çok olsun, ING Turuncu Hesap ile kazanmaya hemen başlanıyor. ING Turuncu Hesap’ta alt limit yok, minimum bakiye zorunluluğu yok.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “ING Turuncu Hesap Yüzde 9 Hoşgeldin Faizi ile Vade Derdi Yok”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Fiat Doblo ve Fiorino kampanyası dosya masrafı yok faiz yok

Fiat Doblo ve Fiorino'larda dosya masrafı yok, faiz yok. Fiat'ın yeni ticari araç kampanyasıyla faizsiz ve masrafsız kredi seçenekleriylr Doblo...

Kapat