HSBC 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi 30.000 TL Yüzde 0.99 Faiz Oranı İle

HSBC Bank’ın ihtiyaç kredilerinde sunduğu yeni kampanya koşullarıyla kredi almak artık çocuk oyuncağı. HSBC düşük faiz oranları, yüksek kredi limitleri ve uzun vadelerle ihtiyaç kredisi kullandırmayı sürdürüyor.

HSBC’nin yeni kredi kampanyasında aylık % 0.99 faiz oranıyla 36 aya varan vadelerde kredi kullanmak mümkün. HSBC Bank İhtiyaç Kredisi kampanyası her vadede aynı faiz oranını uyguluyor. Kefilsiz olarak kullanılan HSBC İhtiyaç Kredisi’nin üst limiti 30.000 TL.

Kefil gerektirmeyen, 36 ay vadeli krediyi kullananlar 5.000 TL limite kadar 99 TL dosya masrafı ödüyorlar. 5.000 TL’nin üstünde 25.000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyenler için dosya masrafı ise 149 TL. 25.001 TL ile 30.000 TL kredi kullanımlarında dosya masrafı 249 TL.

Düşük masraflı, ucuz faizli, uzun vadeli krediden faydalanmak için başvurular HSBC şubelerinden, telefonla ya da internet üzerinden yapılabiliyor. İnternet üzerinden kredi başvurusu HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı aracılığıyla ya da HSBC Bank internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak yapılabiliyor.

Kredi başvurusunu yapmış olanlar HSBC internet sitesinden Kredi Kartı / Bireysel Kredi Başvuru Sorgulama işlemini yapabiliyorlar ve kredilerinin son durumunu öğrenebiliyorlar. İnternet üzerinden Kredi Kartı / Bireysel Kredi Başvuru Sorgulaması TC kimlik numarası ve cep telefonu ile ya da barkod numarası ile yapılabliyor.

Tags : , , , , , ,

5 thoughts on “HSBC 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi 30.000 TL Yüzde 0.99 Faiz Oranı İle”

  1. Benim’de acil paraya ihtiyacım var acil kredi almam lazım neler yapabilirim

  2. işyeri sahibiyim 30000 ytl kıredi çekmek istiyorum mümkünmü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Esnaf Kredisi Esnaf ve Sanatkara Özel Halk Bankası Kredisi

Üreten Türkiye'nin bankası Halkbank ESKKK Kredileri ile esnaf ve sanatkarı desteklemeye devam ediyor. Halk Bankası esnaf ve sanatkarlara uygun kredi...

Kapat