Ford Kampanyaları C-MAX Ford Mondeo Focus Fiesta Kredi ve Vadeler

Ford otomobil satış kampanyaları uygun ödeme seçenekleriyle Ford sahibi olma fırsatı sunuyor. Ford’un yeni kredi kampanyasıyla 5.000 TL peşinatla 60 aya kadar vadelerde tüm Ford modelleri için kredi kullanılabiliyor. Ford Options kredi avantajları ile aile otomobili Yeni C-MAX’e aylık 656 TL’den, Ford Mondeo’ya ise aylık 735 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün.

Ford Focus’a sahip olmak isteyenler için sunulan 14.000 TL kredi 24 ay taksit ve 0 faiz oranıyla kullanılabiliyor. Ford Focus Ford Options’un sunduğu imkanlarla 526 TL’den başlayan taksit seçenekleri ile satın alınabiliyor. 4 bin 685 TL’ye varan indirimler, Peşin satış fiyatı 32 bin 890 TL’den başlayan Ford Focus’ta 4 bin 685 TL’ye varan indirimler sözkonusu.

Ford’un 5 kapılı modeli Ford Fiesta yüzde 8’e varan indirim avantajı ve 29 bin 105 TL’den başlayan peşin fiyatlar ile satılıyor. Kampanya kapsamında 446 TL aylık taksit avantajından yararlanmak mümkün.

Ford Ticari araçlarda da 60 aya varan vade seçenekleri ve sıfır faiz avantajı var. Ford Transit, Transit Connect ve Ranger modellerinde 18 bin TL kredi, 18 ay taksit ve sıfır faiz imkanları sunuluyor. Kampanya kapsamında aylık 475 TL taksit ile Transit Connect, 675 TL taksit ile Transit sahibi olma şansı sunuluyor. Yeni Ford Ranger ise 40.895 TL’den başlayan fiyatlar ve 7.055 TL’ye varan indirim oranları ile alıcılarını bekliyor.

Tags : , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Ford Kampanyaları C-MAX Ford Mondeo Focus Fiesta Kredi ve Vadeler”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ucuz Kredi Veren Bankalar En Uygun İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bankalar kredi piyasasındaki artan rekabet koşullarında müşterilerine cazip ihtiyaç kredisi kampanyaları sunmaya devam ediyor. Eğitimden tatile, evlilikten beyaz eşyaya, sağlık...

Kapat