Finansbank Vergi Ödeme Kredisi 60 Ay Vade ile % 0,39 Faizle

Finansbank vergi borçlarını ödemek için çok cazip bir kredi imkanı sunuyor. Şimdi Finansbank Vergi Ödeme Kredisi ile 6111 sayılı kanun kapsamındaki borçlarını kpatanlar 60 aya varan vadelerle kredi geri ödemesi yapabiliyorlar. Finansbank Vergi Kredisi ile kredi kullananlar bütçelerine uygun, düşük taksitlerle kredilerini ödüyorlar.

Finansbank Vergi Kredisi’nden yararlanmak için en yakın vergi dairesine giderek vergi borcunu öğrenmek ve yapılandırmak gerekiyor. Yapılandırma sonrasında herhangi bir Finansbank Şubesi’ne giderek cazip koşullarda kullanılacak Finansbank Vergi Kredisi ile vergi borçları peşin olarak kapatılabiliyor.

Vergi borcunu kapattıktan sonra yeniden vergi dairesine gitmeye gerek kalmıyor. 60 aya varan vadelerde ve % 0,39’dan başlayan faiz oranları ile Finansbank’ın Vergi Kredisi taksitlerini ödemek yeterli oluyor. Fiansbank Vergi Ödeme Kredisi’ne ön başvuru için T.C. kimlik numarası SMS olarak gönderilebiliyor.

60 ay vadeli 10.000 TL Vergi Kredisi kullananlar ayda 245 TL taksit ödeyecekler. 24 ay vadeli olarak 5.000 TL Vergi Ödeme Kredisi alanlar ise aylık 237 TL ödüyorlar. 15 ay vadeli 3.000 TL kredi kullananlar ayda 208 TL kredi geri ödemesi yapıyorlar.

Bunun yanısıra 6111 sayılı yasa kapsamındaki vergi borçlarını yapılandıranlar Finansbank Şubelerinden ya da www.gib.gov tr üzerinden yapılacak ödemeler 2 ayda bir geri ödeme ve 18 aya kadar taksit imkanı ile gerçekleştirilebiliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Finansbank Vergi Ödeme Kredisi 60 Ay Vade ile % 0,39 Faizle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Axess SMS Para Faizsiz Ücretsiz Anında Para Cebinizde 3 Taksit 500 TL

Akbank şimdi Axess sahiplerine yeni bir nakit imkanı sunuyor. Axess SMS Para kampanyası ile anında 100 TL, 300 TL ve...

Kapat