Finansbank Para Cepte 3 Ay Ödemesiz SMS ile Nakit Kredi Başvurusu

Finansbank nakit ihtiyacı olan ancak uzun başvuru prosedürleriyle uğraşacak vakti olmayanlara acil nakit çözümü sunuyor. Finansbak Para Cepte kredisi ile nakit kullananlar kredilerini zorlanmadan, rahat rahat ödüyorlar. Finansbank Para Cepte ile ihtiyaç duyulan nakit sadece bir SMS uzaklıkta. Cep telefonundan kısa mesajla ihtiyaç kredisi başvuru yolu olan Para Cepte ile kredi başvurusu yapmak çok kolay.

Aynı gün kullanılan % 0.39’dan başlayan faiz oranlarına sahip Finansbank Para Cepte ile geri ödemeler 3 sonra başlıyor. Finansbank’a gelenler %0.39’dan başlayan faizlerle kredilerini aynı gün kullanıyor, geri ödemeye 3 ay sonra başlıyorlar.

Finansbank Para Cepte kampanyasına ön başvuruda bulunmak için TC kimlik numarasını 5030’a göndermek yeterli. Başvuru sonucu, müşterinin cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderiliyor. Bunun yanısıra internetten veya Finansbank şubelerinden başvuru yapılabiliyor. İnternetten başvuru yapmak için Finansbank internet sitesindeki Anında Başvur linkine tıklayarak ilgili kısa formu doldurup göndermek gerekiyor.

Ön onay alan tutardan daha yüksek kredi talep etmek isteyenler gelir bilgilerini ikinci bir mesajla gönderebiliyorlar. Yeni değerlendirme sonucu, yine müşterinin cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderiliyor.

Ön başvuru sonuçları olumlu olanlar diledikleri Finansbank şubesinden ihtiyaç kredisi kesin başvurusunu aşağıdaki belgeleri temin ederek tamamlayabiliyorlar:

Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
Gelir Belgesi

Tags : , , , , , , , ,

One thought on “Finansbank Para Cepte 3 Ay Ödemesiz SMS ile Nakit Kredi Başvurusu”

  1. para çekmek istiyorum ama telefonum yok nasıl olabilir acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kobiler Hobimiz Değil İşimiz Diyen Halk Bankası’ndan Kobilere Kredi

Üreten Türkiye'nin bankası Halkbank 'Kobiler hobimiz değil işimiz' anlayışıyla kobilere düşük faiz oranlarıyla kredi vererek destek olmayı sürdürüyor. Bazıları hobiyle...

Kapat