Fiat Kampanyaları Fiorino Doblo Classic Yeni Fiat Doblo Masrafsız Faizsiz Kredi

Fiat Türkiye değişik modellerindeki satış, taksit, indirim ve kredi kampanyalarını sürdürüyor. Fiat Finans’ın Koç Fiat Kredi desteğiyle yürüttüğü faizsiz, dosya masrafsız kredi kampanyasıyla Fiat Bravo sahibi olmak mümkün. Kampanyada ayrıca 10.000 TL kredi kullananlara 10 aya kadar vadeyle yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor.

3 farklı donanım seçeneğiyle satın alınabilen Fiat Bravo 33 bin 494 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla müşterileriyle buluşuyor. “Dosya Masrafsız, Faizsiz Kredi” sloganıyla yola çıkan Fiat; Fiorino, Fiat Doblo Classic ve Yeni Fiat Doblo modellerini satın almak isteyenlere % 0 faizle kredi kullandırıyor. Kampanya kapsamında dosya masrafı da Fiat Finans tarafından karşılanıyor. Sözkonusu modellerde 3 yıl veya 150 bin km garantisi var. Ayrıca Fiat Finans’tan 10.000 TL’ye kadar 10 aya kadar vadeyle % 0 faizli kredi kullnmak mümkün.

Fiat Fiorino ve Fiat Doblo modellerinde Paro ile işbirliği ile yeni bir indirim kampanyası düzenleniyor. Parolu kartı ile Fiat Servis, Arçelik, Beko, Koçtaş, Aygaz Tüpgaz ve Setur işyerlerinden toplam 500 TL’lik alışveriş yapan Parolu kart sahiplerine, Fiat Fiorino, Fiat Doblo Classic ve Yeni Fiat Doblo satın alma süreçlerinde 750 TL indirim imkanı sağlanıyor.

Fiat Panda, Grande Punto, Punto Evo, Fiat 500 ve Fiat Bravo modellerinde üniversitelilere özel kredi kampanyası devam ediyor. Uzun vadeli, kolay ödenebilir, dosya masrafsız kampanya ile üniversite öğrencileri otomobil sahibi olma şansına kavuşuyor. Kampanya kapsamında üniversiteliler ayda 373 TL’den başlayan fiyatlar ve 60 aya varan vadelerle Fiat sahibi olabiliyorlar. Fiat’ın efsanevi modeli Panda 21 bin 330 TL’den başlayan kampanyalı satış fiyatı ile dikkat çekiyor.

Tags : , , , , , , , , ,

3 thoughts on “Fiat Kampanyaları Fiorino Doblo Classic Yeni Fiat Doblo Masrafsız Faizsiz Kredi”

  1. ismim tekin tek benim fiyat 2001 doblom var ve onu verip yeni cıkan doblolardan almak istiyorum ve benim yuzde kırk raporum var dobloyu verip ve özurlu indirimi ile birlikte ve kalani kıredi ile kapata bilirmiyim ve bayilerden cevabını verirseler cok sevinirim saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ford Kampanyaları C-MAX Ford Mondeo Focus Fiesta Kredi ve Vadeler

Ford otomobil satış kampanyaları uygun ödeme seçenekleriyle Ford sahibi olma fırsatı sunuyor. Ford’un yeni kredi kampanyasıyla 5.000 TL peşinatla 60...

Kapat