Fiat Doblo ve Fiorino kampanyası dosya masrafı yok faiz yok

Fiat Doblo ve Fiorino’larda dosya masrafı yok, faiz yok. Fiat’ın yeni ticari araç kampanyasıyla faizsiz ve masrafsız kredi seçenekleriylr Doblo ve Fiorino sahibi olmak şimdi çok kolay.

Fiat Finans tarafından düzenlenen faizsiz ve masrafsız kredi kampanyası dahilinde 10.000 TL anapara tutarı ve 10 aya varan vadelerde faizsiz taşıt kredisi kullanmak mümkün. Masrafsız kredi seçeneği ise 0 km Doblo ve Fiorino modelleri için kampanya kapsamındaki tüm kredilerde geçerli.

Bunun yanısıra katılımcı Paro Yıldızlar Topluluğu üye işyerlerinden 500 TL ve üstü alışveriş yapan Parolulara 750 TL indirim fırsatı da sunuluyor. Paro Yıldızlar Topluluğu üyeleri Arçelik, Aygaz Tüpgaz, Beko, FIAT Servis, Koçtaş ve Setur’da toplam 500 TL ve üzeri alışveriş yapan Parolu kart sahipleri Fiat araçları alımlarında 750 TL indirim kazanıyor. 750 TL indirim Fiorino Combi, Fiorino Combimix, Doblo Classic Combi ve Yeni Doblo Combi model araç alımlarında geçerli oluyor.

Fiat Yeni Doblo geniş, konforlu dizaynı ile bir ticari araçtan çok daha ötesi, bir otomobilden çok daha fazlasını sunuyor. İş için ya da gezinti için, bireysel olarak ya da aileniz beraber güvenle yola çıkabileceğiniz bir Doblo. Yeni Doblo Kongo daha fazla konfor ve teknoloji, daha fazla fonksiyonellik ve daha fazla tasarruf özellikleriyle ön plana çıkıyor. Yeni Doblo Combi ile sürüş keyfi özgürce yaşanıyor. Fiat Doblo Classic kullanışlı, geniş, sınır tanımayan, trafikten korkusu olmayan, her koşulda güvenli ve sağlam.

Tags : , ,

0 thoughts on “Fiat Doblo ve Fiorino kampanyası dosya masrafı yok faiz yok”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni TEB Borç Kapama Kredisi Ayda 100 TL Taksitle Yeni Hayat Kredisi

Yeni TEB diğer bankalardaki kredi borçlarını kapatmak için ayda 100 TL taksitle ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Fortis'le birleşerek güçlenen ve ülke...

Kapat