Denizbank Masrafsız Kefilsiz Kredi 5 Dakikada Cepte

Denizbank Cebimde Kredi ile anında ihityaç kredisi kullanmak mümkün. Denizbank Cebimde Kredi başvurularının cevabı 5 dakika içinde cep telefonuna geliyor.

Herhangi bir belge, evrak gerektirmeyen kredi başvurusu ile anında kredi yanıtı alınabiliyor. Denizbank’ın Cebimde Kredisi ile kredi kullanmak için kefil ya da teminat şartı aranmıyor. Kredi kullanmak isteyenler kefil göstermeleri gerekmiyor.

Finansbank Cebimde Kredi 15.000 TL’ye kadar kredi alma fırsatı sunuyor. Kredi taksitlerinin geri ödemesi 36 aya kadar varıyor. 15.000 TL limitli 36 ay vadeli kredinin cep telefonu ile başvurusunun ardından 5 dakika içinde kullanılabilecek kredi limiti ve vadesi sms mesajıyla cep telefonuna geliyor. Kredinin ön onayının ardından herhangi bir Denizbank şubesine nüfus cüzdanı ile birlikte adres tespiti için gerekli olan resmi bir fatura veya yerleşim belgesi (ikametgah senedi) ile başvurmak yeterli oluyor.

Denizbank ihtiyaç kredilerinin yanısıra uygun koşullar ve uzun vadelerle taşıt kredisi ve konut kredisi seçenekleri de sunuyor. Denizbank Mortgage kredisi ile 300 ay vadeye kadar aylık % 1.10 faiz oranıyla konut kredisi kullanılabiliyor. 48 ay vadeli taşıt kredisi ise aylık % 1.25 faiz oranıyla kullandırılıyor. 0 km ya da 2. el araçlar için taşıt kredisi almak mümkün.

Tags : , , ,

One thought on “Denizbank Masrafsız Kefilsiz Kredi 5 Dakikada Cepte”

  1. askere gittigim icin akbanktaki borcumu kapatıp sizin bankanızdan kredi cekmek istiyorum bunu sizin bankanız uygun görürseniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank Hadi Artık Evine Konut Kredisi Kampanyası

Şekerbank 30 yıl vadeli tek konut kredisini sunuyor. 'Ömür boyu kirada mı oturacağım' diyenlere 30 yıla varan vadelerde düşük faiz...

Kapat