Denizbank Maaş Müşterilerine İhtiyaç Kredisi İndirimli 60 Ay Vadeli

Denizbank maaşını Denizbank’tan çeken müşterilerine özel indirimli kredi imkanı sağlıyor. Denizbank’ın maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile 60 ay vadeli ve indirimil kredi kullanmak mümkün. Bu özel krediyi kullananlar 36.000 TL’ye kadar kredi çekebiliyorlar.

36.000 TL üst limiti olan kredi kampanyasından yararlananlar eğitim, sağlık, evlilik, tatil, bilgisayar, ev eşyası gibi her türlü kişisel ihtiyaçları için nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Kredi başvurularına 1 iş günü içerisinde cevap veriliyor.

Kredi geri ödemeleri ilk yıl 5.000 TL için 89 TL’den başlayan taksitlerle, 10.000 TL için 189 TL’den başlayan taksitlerle yapılabliyor. Geri ödeme günleri kredi kullanımından sonraki 45 güne kadar kredi kullanıcısının tercihine göre belirlenebiliyor.

‘Maaşını Denizbank’tan Alanlara Hayat Deniz’de Güzel’ kampanyasından yaralanmak isteyenler sabit faizli, eşit veya esnek taksitli ödeme planlarından birini tercih edebiliyorlar. Denizbank’ın avantajlı kredi kampanyalarından yararlananlar uzun vade ve düşük taksit imkanlarıyla geri ödeme imkanlarına kavuşuyorlar. Kredi başvuruları formalitesiz ve fazla işlem gerektirmeden gerçekleşiyor ve kısa zamanda sonuçlandırılıyor. Denizbank internet sitesinde Kredi Hesaplama araçlarına ulaşmak ve aylık kredi taksitlerini hesaplamak mümkün.

Tags : , , , , ,

2 thoughts on “Denizbank Maaş Müşterilerine İhtiyaç Kredisi İndirimli 60 Ay Vadeli”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Eğitim Kredisi Özel Okul Üniversite Dershane Özel Kurs Ücreti

Denizbank uygun faiz oranları ile Eğitim Kredisi fırsatı sunuyor. Denizbank Eğitim Kredisi ile özel okul masrafları, üniversite, dershane ve özel...

Kapat