Denizbank Konut Kredisi Başvurusu Mortgage Kredisi Aşamaları

Denizbank’tan konut kredisi kullanmak şimdi çok kolay. Denizbank müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak yüzlerce farklı konut kredisi ürünü seçeneği arasında tercih şansı tanıyor. Denizbank’tan konut kredisi kullanmak isteyenler yüzlerce farklı ürün arasından kendilerine özel Mortgage kredisini oluşturuyorlar.

Denizbank yapımı tamamlanmış konutlar için konutun ekspertiz değerinin maksimum %75’ine kadar Mortgage kredisi sunuyor. Aynı zamanda Denizbank’la anlaşmalı konut projelerinden yapımı devam eden konutlar için de mortgage kredisi kullanılabiliyor.

Denizbank’tan Mortgage kredisi almak isteyenler ilk aşamada herhangi bir Denizbank şubesine uğrayarak bireysel mortgage danışmanlarıyla tanışabilirler. Kredi kullanmak isteyenler kendileri için en uygun Mortgage kredisini bulmak için Denizbank’ın “beş kolay sorusunu” yanıtlıyorlar. Denizbank internet sitesini ziyaret ederek de beş kolay soruyu cevaplayarak en uygun kredi seçeneğini tespit etmek mümkün. Denizbank internet sitesinden kullanılmak istenen kredi tutarı ve gelir durumu bilgileri girilerek aylık konut kredisi taksit tutarı hesaplanabiliyor. Aynı hesaplama şubeden Mortgage uzmanlarına da yaptırılarak her ay ödenmesi gereken tutar belirlenebiliyor. Ayrıca mortgage uzmanlarından krediye ilişkin sigorta vs. diğer tüm ürünler ve diğer koşullar hakkında bilgi alınabiliyor.

Tüm belgeler ve başvuru formu Denizbank tarafından incelendikten sonra bir sorun olmaması durumunda krediye ön onay veriliyor. Bu onay “gelir” açısından kredi için müşterinin uygun olduğu anlamına geliyor. Bunun ardından, tapuda bir sorun yoksa şube tarafından ekspertiz süreci başlatılıyor.

Mortgage kredisi kullandırılmadan önce, konut lisanslı bir eksper tarafından ziyaret edilerek değerlendirilmesi yapılıyor. Eksperin belirlediği konut değerinin maksimum %75’i kadar kredi veriliyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Konut Kredisi Başvurusu Mortgage Kredisi Aşamaları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
60 Ay Vadeli Toyota Finans Otomobil Kredisi ile Toyota Sahibi Olmak Çok Kolay

Herkes Toyota alsın diye Toyota Finans uzun vadeli, hızlı, düşük faizli ve düşük faizli kredi seçenekleri sunuyor. Toyota Finans kredileri...

Kapat