Dap Burgu Kule Maltepe Anadolu Yakası Rezidans Daireler

Lüks otel konseptindeki Dap Burgu Kule projesi kullanıcısına ve özellikle yatırımcısına yeni bir işletme anlayışı sunuyor. İstanbul Maltepe’de Adalar manzarasına sahip olacak olan Dap Burgu Kule’den daire alanlar dilerlerse mevcut ve yeni yapılacak otellere ilavaten kendi yerlerini rezidans olarak kiralayarak gelir elde etme şansını yakalayacaklar. Maltepe’nin shilinde muhteşem sahilinde Prens Adalarına bir bakış mesafede yükselen Dap Burgu Kule projesi Bağdat Caddesi’nin dinamizmini Sabiha Gökçen Havaalanı, Marina ve Adalet Sarayı’nın canlılığıyla harmanlıyor.

Dap Burgu’nun dış mimari tasarımının eşsizliğinin yanında projenin iç yapısında da olağanüstü bir dekorasyon zenginliği göze çarpıyor. Proje 5 yıldızlı otel konforunda dekore ediliyor ve işletme ve kullanım açısından yeniliklere imza atacak.

Dap Burgu Kule getirdiği yeni işletim modeli olan “Oturmadığın dönemde kirala” modeli ile daire sahiplerine gelir imkanı sağlayacak. Haftalık, aylık ya da yıllık kiralanabilecek olan daireler profesyonel bir yönetim sistemiyle işletilecek.

Proje kapsamında 36 metrekare ile 103 metrekare arasında 246 adet rezidans daire inşaa ediliyor. Dap Burgu Kule’de daire fiyatları 149.000 TL’den başlıyor. 22 katlı olan kulelerin her katında kulelerin özel mimarisiyle uyumlu farklı daire planlarına sahip değişik büyüklüklerde daireler mevcut olacak. 4 mevsim açılır-kapanır havuzun bulunduğu proje kara, hava, deniz ve raylı ulaşım araçlarının tam kesişme noktasında konumlanıyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Dap Burgu Kule Maltepe Anadolu Yakası Rezidans Daireler”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Konut Kredisi Transferi Ziraat Bankası Refinansman Kredisi

Ziraat Bankası başka bir bankadan kullanılmış olan konut kredilerini Ziraat'e transfer ederek Ziraat Bankası'nın sunduğu uygun faiz oranları ve faiz...

Kapat