Dap Burgu Kule 36 m² 103 m² Rezidans Daireler 5 Yıldızlı Otel Konseptinde

Dap Burgu Kule İstanbul Maltepe’de lüks bir konseptiyle yükseliyor. Adalar manzarasına sahip olan proje 5 yıldızlı otel konforunda tasarlandı. sahilinde yükseliyor. Dap Burgu Kule’de residence dairelerin satış fyatı 149.000 TL’den başlıyor.

Dap Burgu Kule projesinde dış mimari tasarım çok değişik ve çarpıcı bir şekilde dizayn edildi. Bağdat Caddesi’nin yoğunluğu ve canlılığını Sabiha Gökçen Havaalanı, Marina ve Adalet Sarayı ile bütünleştiren proje bölgede ortaya çıkan lüks otel ihtiyacını karşılamak amacıyla da düşünüldü. Yoğun ziyaretçi trafiğinin yaşandığı bölgede yer alan Dap Burgu Kule’nin konsepti iç mimaride de lobiden başlayarak lüks bir dekorasyon anlayışını içeriyor.

Dap Burgu Kule’de rezidans daire sahibi olanlar oturmadıkları dönemde dairelerini kiralayarak gelir etme imkanı sağlayacaklar. Kullanım ve işletim açısından yeniliklere imza atacak olan projeden daire satın alanlar kendi yerlerini haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralayarak ekstra gelir elde edebilecekler. Kiralama ve işletim profesyonel bir yönetim sistemiyle gerçekleştirilecek.

Kara, hava, deniz ve raylı ulaşım araçlarının tam kesişme noktasında inşa edilen Dap Burgu Kule E5’e paralel, sahile 1 km, Marmaray metro istasyonuna 50 m, deniz otobüsüne ve Adalet Sarayı’na 5 dakika, Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika mesafede yer alıyor.

4 mevsim açılır kapanır havuz ve helikopter pisti bulunan projede 22 katlı olan kulelerin her katında kulelerin özel mimarisi sayesinde farklı daire planları ile değişik metrekarelerde daireler mevcut. Metrekare büyüklükleri 36 m² ile 103 m² arsasında olan 246 adet rezidans dairenin satış fiyatları 149.000 TL’den başlıyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Dap Burgu Kule 36 m² 103 m² Rezidans Daireler 5 Yıldızlı Otel Konseptinde”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Sur Yapı Exen İstanbul Rezidans Konutları Çamlıca’da Home Office Daireler

İstanbul Çamlıca'da Anadolu Yakası’nın en gözde projelerinden biri olan Exen İstanbul bir rezidansta yaşamanın tüm ayrıcalıklarını sunuyor. Boğaziçi ve Fatih...

Kapat