Bank Asya Kefilsiz Mortgage 120 Ay Vade ile Finansman Desteği

Bank Asya 120 aya varan vadelerde konut finansman desteği / mortgage kullandırıyor. Bank Asya’dan Mortgage kullananlardan kefil göstermeleri istenmiyor. Konut finansman desteği teminatı olarak alınan evin ipoteği yeterli oluyor. Bank Asya Konut Kredisi gerçek kişilerin mesken alımları için TL olarak sunuluyor.

Bank Asya Konut Finasman Desteği ile 10 yıla varan vadelerde satın alınacak konutun ekspertiz değerinin % 75’i oranında kredi çekmek mümkün. Konut kredisi geri ödemeleri değişik ödeme seçenekleriyle yapılabiliyor. Bank Asya Konut Kredisi ürünleri arasında Sabit Ödemeli Mortgage, Ara Ödemeli Mortgage, Artan Ödemeli Mortgage, Özel Ödemeli Mortgage, Ev Beraber Mortgage, Avantajlı Mortgage, Çifte Kazançlı Mortgage seçenekleri var.

Ara Ödemeli Mortgage ile baştan belirlenen dönemlerde ara ödeme yaparak aylık taksit ödemelerini azaltmak mümkün. Belirli dönemlerde prim, ikramiye ya da ek gelir elde edenler için Ara Ödemeli Mortgage iyi bir ödeme seçeneği oluşturuyor.

Artan Ödemeli Mortgage ile başlangıçta düşük mortgage taksitleri ödeyerek aylık ödemeleri zaman içinde artcak şekilde düzenlemek mümkün oluyor. Özel Ödemeli Mortgage taksit ödemelerini sabit şekilde yapmak istemeyenler için düşünülmüş. Özel Ödemeli Mortgage ile baştan belirlenen dönemlerde ve artış oranı üzerinden aylık taksit ödemeleri arttırabiliyor ve belirlenen dönemlerde ara ödeme yapılabiliyor.

Avantajlı Mortgage Bank Asya müşterisi olanlar için avantajlı Mortgage koşulları sağlıyor. Kar payı oranlarındaki avantajları yanısıra dosya masrafında % 30 indirim sağlanıyor.

Bank Asya’dan finansman desteği sağlayarak aldığım evi satmak istiyorum diyenler için tasarlanmış olan özel Çifte Kazançlı Mortgage hem konut satıcısına hem de alıcısına avantajlar sağlıyor.

Tags : , ,

One thought on “Bank Asya Kefilsiz Mortgage 120 Ay Vade ile Finansman Desteği”

  1. sellam almanyada ikametgah etmekteim 38 seneden beri türkiyede bi ev alamak istiyorum su anda issizim ve sufam var nasil bi haklara sahibim
    beni e mail yoluyla bilgilendirirdeniz memnun olurum
    tessekürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi 30.000 TL Yüzde 0.99 Faiz Oranı İle

HSBC Bank'ın ihtiyaç kredilerinde sunduğu yeni kampanya koşullarıyla kredi almak artık çocuk oyuncağı. HSBC düşük faiz oranları, yüksek kredi limitleri...

Kapat