Axess SMS Para Faizsiz Ücretsiz Anında Para Cebinizde 3 Taksit 500 TL

Akbank şimdi Axess sahiplerine yeni bir nakit imkanı sunuyor. Axess SMS Para kampanyası ile anında 100 TL, 300 TL ve 500 TL talep edilebiliyor. Herhangi bir faiz ve komisyon alınmayan kampanyaya katılm ücretsiz. Geri ödemelerin 3 taksitte yapıldığı kampanyada başvurunun ardından telep edilen tutar ertesi gün müşterinin hesabına aktarılıyor. Cep telefonları Akbank sisteminde kayıtlı olan tüm Axess sahipleri SMS Para kampanyasına iştirak edebiliyor.

Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarının da katılabildiği kampanyadan gecikme veya blokede olmayan, kartı açık ve kullanılabilir nakit avans limiti uygun kart sahipleri yararlanabiliyor. Müşterinin hesabına aktarılan SMS Para 3 ay boyunca kredi kart hesap özetine “Taksitli Avans taksit tutarı” olarak yansıtılıyor.

Kampanyaya Avea, Turkcell ve Vodafone aboneleri katılabiliyor ve 3 taksitle faizsiz ve komisyonsuz olarak 100 TL, 300 TL ve 500 TL kullanabiliyorlar. Axess Exi26 kartlardan kullanılabilir nakit avans limiti uygun olan kartlar SMS Para’dan yararlanabiliyorlar. Ücret, faiz, komisyon ödenmeyen SMS Para başvuruları çok pratik. Cep telefonu ile başvurunun ardından ertesi gün talep edilen miktar müşterinin hesabına yatırılıyor. Axess’in yeni kampanyası SMS Para ile alınan avans tutarı 3 taksitle zorlanmadan, kolayca ödeniyor.

Tags : , , , ,

One thought on “Axess SMS Para Faizsiz Ücretsiz Anında Para Cebinizde 3 Taksit 500 TL”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Kredi Koşulları Tüketici İhtiyaç Kredisi Gerekli Belgeler

Ziraat Bankası 36 aya varan vadelerde bireysel tüketici kredisi kullandırıyor. 18 yaşından büyük olan ve gelirini belgeleyen herkes Ziraat Bankası...

Kapat