Akbank Mayıs Kredisi Eylülde Ödemeli Eşsiz Faizli

Akbank Mayıs Kredisi ile Eylülde ödemeli 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Eşsiz faizli kredi kampanyasından faydalananlar 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabiliyorlar.

Tüm nakit ihtiyaçları için kullanılabilen kredi 60 ay vadeli. 95 TL masrafı olan kredinin aylık faiz oranı aylık % 0.95. Akbank uzun vadeli, düşük faizli ihtiyaç kredisinin kredi taksitleri düşük miktarlarda.

Akbank Mayıs Kredisi ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullananlar 60 ay vadeli kredi almaları durumunda ayda 231 TL taksit ödüyorlar. 10.000 TL kredi için 36 ay vadeyi tercih edenlerin aylık geri ödeme tutarları 340 TL. 12 ay vadede 10.000 TL kredi kullananların geri ödemeleri aylık 896 TL.

Mayıs ayında Akbank’tan kredi kullananlar dilerlerse ödemelerini 3 ay ertelemeli olarak Eylül ayında yapmaya başlıyorlar. Akbank’ın kredi kampanyasından faydalananlar aylık % 0.95 faiz oranıyla 60 aya varan vadelerde 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorlar.

Krediden yararlanmak ve Akbank Mayıs Kredisne başvurmak için gerekli olan belgeler ise şunlar:

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
Son döneme ait su, elektrik, doğalgaz, telefon faturası veya ikametgah belgesi
Maaş bordrosu (Akbank maaş müşterlierinden maaş belgesi istenmiyor)

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Akbank Mayıs Kredisi Eylülde Ödemeli Eşsiz Faizli”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Vergi Ödeme Kredisi 60 Ay Vade ile % 0,39 Faizle

Finansbank vergi borçlarını ödemek için çok cazip bir kredi imkanı sunuyor. Şimdi Finansbank Vergi Ödeme Kredisi ile 6111 sayılı kanun...

Kapat